2022-09-29

Karolina Pisarek: Kibicuję wszystkim w tym programie

0

Modelka wraca wspomnieniami do swoich występów w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Karolina Pisarek, walcząca o Kryształową Kulę w trzynastej edycji „Dancing with the Stars”, w rozmowie z POLSAT.PL opowiada o metamorfozach w muzycznym show, w którym brała udział wiosną 2022 roku. Jak porównuje trudność wyzwań wokalnych i tanecznych? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Zdobyte doświadczenie
Karolina Pisarek w szesnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcielała się m.in. w takie gwiazdy jak Madonna, Halina Frąckowiak, Lana del Rey i Young Leosia. - To była przygoda, spróbowanie czegoś nowego - mówi modelka, która wcześniej nie miała do czynienia z takim formatem. - Kibicuję wszystkim uczestnikom, bo to nie jest łatwy program. Łatwo wygląda, ale taki nie jest - podkreśla.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Taniec z Gwiazdami”?
Modelka walczy o Kryształową Kulę w trzynastej serii programu „Dancing with the Stars”. Jej partnerem na parkiecie jest Michał Bartkiewicz. W wywiadzie z POLSAT.PL i Polsat Go przyznaje, że nie da porównać się obu scenicznych wyzwań. - „Taniec z Gwiazdami” sprawia mi ogromną radość i to tutaj się czuję spełniona - podkreśla.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze