2022-09-28

„Przyjaciółki”: Wyjazd Zuzy. To koniec związku z Błażejem?!

0

Niepowodzenia podjętej terapii oraz kolejna stresująca sytuacja w sypialni coraz bardziej frustrują partnerów. Podczas kłótni obojgu puszczają hamulce. Markiewicz wyjeżdża na konferencję dyrektorów, a Błażej w tym czasie spotyka się Izą. Rozłąka pomoże im nabrać dystansu, czy brutalnie przypieczętuje los tej relacji? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Jednak się nie uda?
Szczera rozmowa, decyzja o współpracy z sex coachem, sumienna praca w domu nad samym sobą... Zuza i Błażej solidnie zaangażowali się w ratowanie związku i próby przywrócenia namiętności w ich relacji. Kiedy jednak starania nie przynoszą spodziewanych efektów, trudno o cierpliwość. Po kolejnej nieudanej próbie zbliżenia w sypialni oboje zaczynają tracić cierpliwość i coraz bardziej się frustrują...

O kilka słów za dużo...
Nerwowy poranek przed służbowym wyjazdem Markiewicz przeradza się w otwarty konflikt, sprowokowany przez Błażeja. Na uwagę Zuzy, że każda kobieta lubi słuchać komplementów, odpowiada złośliwie: - No każda prawdziwa kobieta owszem...
- Serio myślisz, że czekam na certyfikat kobiecości od ciebie?! - wybucha Zuza.
- Ty? W życiu! Ty nie czekasz na nic od nikogo!
- Sam masz problemy z męskością!
- Przy tobie być może... - nie potrafi powstrzymać się Błażej. - Życzę udanej konferencji, pani dyrektor. Może wyrwiesz kogoś, kto cię wreszcie zadowoli.
- Baw się dobrze. Może pójdziesz na dziwki! - kończy awanturę Zuza.

Po kłótni z partnerem Markiewicz spędza miło czas na wyjeździe służbowym z Konradem. Czy alkohol i wspomnienia wspólnej przeszłości przypieczętują koniec jej relacji z Błażejem?!

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 235:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze