2022-09-23

„Taniec z Gwiazdami”: 30-lecie Polsatu. Wielkie świętowanie!

0

Podróż po najbardziej kultowych i niezapomnianych produkcjach stacji. Temat przewodni piątego odcinka trzynastej edycji show to 30-lecie Telewizji POLSAT. W planie wspomnienia najbardziej uwielbianych programów i seriali, takich jak „Idol”, „Must Be the Music. Tylko muzyka”, „Na każdy temat”, „Idź na całość” i „Świat według Kiepskich”. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Taniec wciąż na pierwszym planie
W wielkiej celebracji nie może zabraknąć tańca! Pary tym razem w układach do najbardziej kultowych motywów muzycznych. Wszyscy uczestnicy w maratonie jive’a, do którego gra i śpiewa zespół Big Cyc („Świat według Kiepskich”). Na scenie również Alicja Janosz (zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol”) z interpretacją piosenki „One Day in Your Life”, a w tangu do tego utworu Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz w swingu do singla „Radio Hello” zespołu Enej (zwycięzca pierwszego sezonu „Must Be the Music. Tylko muzyka”). Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) w roli wokalisty. Jego „Jesienne róże” to tło do foxtrota w wykonaniu Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Do niezapomnianej piosenki „Adam i Ewa” Budki Suflera z serialu pod tym samym tytułem, taniec współczesny Michała Mikołajczaka i Julii Suryś. Pozostałe duety w układach tanecznych do ulubionych utworów wybranych przez zaproszone gwiazdy, m.in. Dorotę Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

Goście specjalni
W programie także wielu gości specjalnych, od lat związanych ze stacją. Maciej Rock („Idol”, „Must Be the Music. Tylko muzyka”) jako współprowadzący show. Mariusz Szczygieł („Na każdy temat”) po latach znowu na dachu Polsatu. Zygmunt Chajzer („Idź na całość”) poszukujący w „Tańcu z Gwiazdami”... kota. Na widowni m.in. Misheel Jargalsaikhan i Monika Mrozowska („Rodzina zastępcza”).

Na wesoło
To nie koniec atrakcji! W premierowym skeczu o tańcu Adrianna Borek, Dominika Najdek oraz Agnieszka Litwin, która pożegnała się z programem w czwartym odcinku 13. edycji programu!

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 13, zobacz odcinek 5:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

CZYTAJ WIĘCEJ o „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Krzysztof Ibisz zdradził imię syna i pokazał urocze zdjęcia malucha
Agnieszka Litwin odpadła z „Tańca z Gwiazdami”. Czym się teraz zajmie?
Natalia Janoszek powiedziała o swojej chorobie. „Coraz więcej osób się z nią zmaga…”

Komentarze