2022-09-22

Sylwia Madeńska typuje, kto zdobędzie Kryształową Kulę

W rozmowie z POLSAT.PL tancerka ocenia, która para ma największe szanse na triumf w 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Sylwia Madeńska, która brała udział w rywalizacji w parze Krzysztofem Rutkowskim, pożegnała się z show w drugim odcinku. Zwyciężczyni pierwszego sezonu „Love Island. Wyspa miłości” chętnie jednak przygląda się dalszym poczynaniom kolegów i koleżanek na parkiecie. Co jeszcze zdradza o produkcji i walce o Kryształową Kulę?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Pożegnanie z show
Sylwia Madeńska nie szczędzi ciepłych słów pod adresem Agnieszki Litwin, która pożegnała się z programem w czwartym odcinku. - Myślałam, że zostanie - mówi gwiazda, która miała okazję obejrzeć sambę uczestniczki na żywo. - Adze nie schodzi uśmiech z twarzy. Ona jest szczęśliwa i rozdaje to szczęście - komentuje tancerka.

Kto wygra 13. edycję?
Była uczestniczka programu śmiało typuje, które pary mają według niej największe szanse na Kryształową Kulę.- Uważam, że wszystko się rozegra między trzema osobami: Iloną Krawczyńską, Natalią Janoszek i Jackiem Jelonkiem - ujawnia. - Od pierwszego spotkania widziałam u nich największy dryg - dodaje tancerka.

  

A jakie są Wasze typy? Kto zwycięży 13. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat