2022-09-23

Lesław Żurek ponownie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Zwycięzca czternastej edycji wraca do muzycznego show Polsatu w nowej roli. W czwartym odcinku 17. sezonu Lesław Żurek, aktor znany m.in. z serialu „Pierwsza miłość”, zastępuje Michała Wiśniewskiego, który wyjątkowo nie mógł wziąć udziału w nagraniu. Jak fani programu zareagowali na tę zmianę? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Metamorfozy nie do zapomnienia
Role takie jak Jerzy Połomski, Shaggy, Daria Zawiałow czy Zbigniew Wodecki, pozwoliły Lesławowi Żurkowi na zdobycie Złotej Twojej Twarzy. Aktor, który gra w serialu „Pierwsza miłość”, cieszył się niezwykłą popularnością w czternastej edycji produkcji. Jego wcielenia docenili nie tylko jurorzy, ale i widzowie programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Juror w zastępstwie
W czwartym odcinku 17. edycji muzycznego show Polsatu Lesław Żurek pojawia się jako gość specjalny. W roli jurora ocenia metamorfozy uczestników, zastępując tym samym Michała Wiśniewskiego. Fani „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” cieszą się z powrotu gwiazdy. „Super skład”, „Wie, jak to jest”, „Ekipa znająca się na muzyce”, „Cała czwórka fajnie” - piszą w komentarzach na Instagramie.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 17, zobacz odcinek 4:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze