2022-09-22

„Przyjaciółki”: Dramat w górach. Inga zostaje sama i... oszukana!

0

Anka, Zuza i Patrycja odwracają się od Gruszewskiej po kłótni o relacje Hani i Stasia. Zostaje sama w momencie, kiedy dociera do niej informacja o zaginięciu Łukasza. Nie może zwrócić się o pomoc do najbliższych, więc decyduje się porozmawiać o sprawie z Rafałem. Ten deklaruje wsparcie, ale tak naprawdę ma coś do ukrycia... „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Sama z problemami
Byli partnerzy Ingi próbują ukryć przed nią informację o dramacie w górach. Plan się jednak nie udaje, a Gruszewska zamyka się w sobie. Nie może liczyć na obrażone przyjaciółki, a zaginięcie mężczyzny, w którym była zakochana, zupełnie ją załamuje...

Wsparcie, czy podstęp?
W trudnym momencie Inga postanawia w końcu zaufać Rafałowi i poprosić go o pomoc w odnalezieniu Łukasza. Tłumaczy, że to dla niej ważne, ale też nie zmienia niczego w jej relacji z informatykiem.
- Był dla mnie ważny, nadal jest, ale nie tak jak Ty - mówi.
- Ale ja nie znam się na podróżach... - próbuje uniknąć tematu Rafał.
- Ale znasz się na necie. Mówiłeś, że społeczność nerdów obejmuje cały świat. - No tak, ale... - To skontaktuj się z tymi ludźmi z Nepalu - Gruszewska nie daje dojść mężczyźnie do głosu. - Tam jest zasięg nawet w najmniejszych wioskach, ja już to sprawdziłam. Błagam, pomóż mi go odnaleźć! - krzyczy zapłakana.

Informatyk zgadza się i deklaruje pełne wsparcie, a podczas kolejnej rozmowy zapewnia ją, że wszystko idzie w dobrym kierunku. - Odezwało się kilka osób na miejscu, właśnie montujemy grupę. Będą go szukali - mówi, ale ekran jego komputera zdradza coś zupełnie innego...

Jaki plan ma Rafał? Czy Inga będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 234:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze