2022-09-21

„Pierwsza miłość”: Aleksandra Szwed w akcji. Kogo gra?

0

Do Wadlewa przyjeżdża Melisa, która odwiedza Kazanową i Seweryna. Twierdzi, że jest ciotką Bożydara, którego bardzo pragnie poznać. Jej wizyta wywołuje zamieszanie i budzi odmienne emocje. Karolina chce się jej jak najszybciej pozbyć! Co na to postać, w którą wciela się znana i lubiana aktorka Aleksandra Szwed?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Zaskakująca wizyta
Zaniepokojona Kazanowa natychmiast kontaktuje się byłym kochankiem! James, który jest biologicznym ojcem Bożydara, nieco uspokaja Karolinę. Potwierdza, że Melisa to jego młodsza siostra, która przyjechała za nim do Polski. Dziewczyna studiowała w Łodzi, a potem już nie wróciła do Afryki. Obecnie pracuje w Gdańsku i zdaniem Jamesa do Wadlewa przyjechała tylko na weekend.

Mieszane emocje
Melisa od razu przypada do gustu Sewerynowi i synom Karoliny. Jednak Kazanowa nie pała sympatią do nowego członka rodziny i próbuje jak najszybciej pozbyć się ciotki Bożydara. Co na to Melisa? Wyjedzie czy zostanie w Wadlewie na dłużej? Jak potoczą się losy Karoliny Kazanowej i jej rodziny? Przekonamy się od 30 listopada w serialu „Pierwsza miłość”.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze