2022-09-20

Gwiazdy o wydarzeniach na parkiecie. „Zakręciła się łezka”

0

W czwartym odcinku programu „Dancing with the Stars” uczestnicy zabrali swoich tanecznych partnerów w rodzinne strony. Było sentymentalnie i wzruszająco. Co w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówią o tym Michał Mikołajczyk i Julia Suryś, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz? Jak oceniają występy na parkiecie oraz rywalizację w grupach?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Nadzieja na lepsze noty
Michał Mikołajczak powrócił wspomnieniami do czasów nastoletnich, kiedy tworzył hip-hop z przyjaciółmi. Aktor odpowiedzialny był za produkcję muzyki. - Zakręciła się łezka w oku - przyznaje aktor. Jive, który zaprezentował z Julią Suryś, otrzymał tylko 21 punktów. Czego życzy sobie para przed kolejnym starciem w programie? - Żeby czwórka za tym stołem nas trochę polubiła - żartuje uczestnik show.

  

Motywacja na całego
Karolina Pisarek-Salla zabrała Michała Bartkiewicza do Szczecinka. Modelka, która w trakcie edycji zmagała się z problemami zdrowotnymi, odżyła po wizycie w domu. - Dało mi to mega dużo pozytywnej energii - podkreśla w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. Również jej partner nie kryje zadowolenia z wyjazdu. - Byłem tam po raz pierwszy. Fajne, urocze miasteczko. Zjadłem kebaba, zrobiłem sobie cheat day - żartuje. Czy nagrania poza studiem skróciły czas prób nad tangiem?

  

Co dalej?
Ilona Krawczyńska komentuje rywalizację grupową, która miała miejsce po występach wszystkich par. - Emocje bardzo różne. Z pierwszej trójki w tabeli wskoczyliśmy na przedostatnie miejsce po tańcu grupowym. Co tu się stało? - zastanawia się współprowadząca program „Farma”. Jej partner wyznaje natomiast, co czeka widzów w piątym odcinku programu. - Będziemy mogli pojechać również do mojego rodzinnego domu - zdradza Robert Rowiński, który pochodzi z Koszalina. Nie można tego przegapić!

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 13, zobacz odcinek 4:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

CZYTAJ WIĘCEJ o „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Krzysztof Ibisz zdradził imię syna i pokazał urocze zdjęcia malucha
Agnieszka Litwin odpadła z „Tańca z Gwiazdami”. Czym się teraz zajmie?
Natalia Janoszek powiedziała o swojej chorobie. „Coraz więcej osób się z nią zmaga…”

Komentarze