2022-09-16

Gala HIGH League 17 września w Polsat Box i Polsat Box Go

W sobotę 17 września w Gliwicach gala HIGH League 4. Po raz pierwszy dostęp do wydarzenia mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go. W programie gali wiele znanych gwiazd mediów i social mediów. Szefem organizacji jest słynny raper Malik Montana. W głównym pojedynku o pas wagi muszej kobiet Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Dodatkowo w karcie walk elektryzujące starcia, m.in. Artur „Szpila” Szpilka i Denis „Bad Boy” Załęcki, Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski i Salim Chiboub czy Amadeusz „Ferrari” Roślik i Paweł „Scarface” Bomba. Transmisja wydarzenia w sobotę 17 września od godz. 19.00.

Wielkie emocje w walce wieczoru
W Arenie Gliwice rewanżowe starcie pomiędzy popularnymi polskimi influencerkami. Natalia „Natsu” Karczmarczyk mierzy się z Lexy Chaplin o pas wagi muszej kobiet. Po raz pierwszy we freak fightach jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej Artur „Szpila” Szpilka. Jego rywal to nieobliczalny i kontrowersyjny streetfighter Denis „Bad Boy” Załęcki. O mistrzowski tytuł niskorosłych walczą broniący trofeum Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski oraz reprezentujący Francję Salim Chiboub.

Trzeba rozwiać wątpliwości
Gala to okazja do wyjaśnienia konfliktu wzbudzającego ogromne emocje w świecie freak fightów pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „Scarface'em” Bombą. Pojedynek zaplanowano na zasadach NO RULES. Dozwolone są zatem soccer kicki (kopnięcia w głowę), stompy i łokcie. Debiutująca w oktagonie dziennikarka, aktywistka społeczna i współzałożycielka Stowarzyszenia Forget-Me-Not wspierającego osoby, które doświadczyły przemocy seksualnej, Maja Staśko mierzy się z kontrowersyjną streamerką Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką.

Pozostałe pojedynki
Podczas wydarzenia rękawice krzyżują znani influencerzy Jakub „Kuba” Nowaszkiewicz i Cezary „Czaro” Nykiel, raperzy - gwiazdor instagramowych live'ów Jose „Josef Bratan” Simao i należący do łódzkiej grupy rapowej „White Widow” Krystian „Macias” Maciaszczyk, a także młodzi popularni streamerzy - Jakub „Holak” Krawczyk-Holak i Jakub „Kubx” Świtała. Na otwarcie gali pojedynek byłego strongmana i YouTubera ze „Strong Ekipy” Konrada Karwata z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem.

Gala HIGH League 4 dla abonentów Polsat Box
Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala HIGH League 4 online w Polsat Box Go
Internauci z całego świata mogą obejrzeć galę online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go - na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV. Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali HIGH League:
- Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - walka o pas wagi muszej kobiet
- Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
- Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub - walka o pas kategorii niskorosłych
- Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba - NO RULES
- Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
- Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
- Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
- Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
- Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz