2022-09-14

Hanna Żudziewicz kibicuje i planuje powrót. Zobacz wideo!

0

Znana tancerka w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o 13. edycji show „Dancing with the Stars”. Hanna Żudziewicz, która jest w ósmym miesiącu ciąży, chętnie pojawia się na widowni programu. W walce o Kryształową Kulę wspiera swojego życiowego partnera Jacka Jeschke i Jamalę, czyli parę numer 8. Co mówi o ich występach i jak ocenia poczynania pozostałych uczestników? Kiedy sama planuje powrót do treningów?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Pomoc mimo wszystko
Hanna Żudziewicz spodziewa się dziecka, dlatego nie tańczy w 13. edycji „Dancing with the Stars”. Z radością odwiedza swojego partnera życiowego i Jamalę na treningach. Po występie w trzecim odcinku Jacek Jeschke wręczył ukochanej wielki bukiet róż. - Chciałbym podziękować Hani. Wspiera nas bardzo mocno, a sama potrzebuje wsparcia, bo jest w ósmym miesiącu ciąży - powiedział tancerz.

Spojrzenie z innej perspektywy
Tancerka w rozmowie z POLSAT.PL komentuje to, co działo się na parkiecie. - Odcinek był rewelacyjny. Na widowni jest trochę inaczej, są inne emocje, łatwiej mi być obiektywną - mówi. - Tyle barwnych postaci. Jestem ciekawa werdyktu widzów, bo to oni ostatecznie decydują, kto odpadnie, a kto zostanie w rywalizacji - dodaje.

Co jeszcze gwiazda mówi o uczestnikach show? Czy sama zamierza wrócić do treningów i na parkiet po urodzeniu dziecka? 

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze