2022-09-13

„Taniec z Gwiazdami”: Wieczór jak z bajki. Zobacz wideo!

0

Uczestnicy dzielą się wrażeniami po trzecim odcinku trzynastego sezonu programu. Motywem przewodnim były znane i lubiane piosenki Krzysztofa Krawczyka, a na parkiecie nie brakowało emocji i wzruszeń. Jak gwiazdy w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go podsumowują to, co wydarzyło się w kolejnej odsłonie rywalizacji o Kryształową Kulę? Co mówią o swoich występach?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Wdzięczność dla Polaków
- Jamala zaśpiewała po polsku utwór Krzysztofa Krawczyka. Musicie to zobaczyć! - Jacek Jeschke chwalił swoją partnerkę po występie z utworem „Pamiętam ciebie z tamtych lat”. Duet nie zapomniał oczywiście o tańcu. Zaprezentował eleganckiego walca wiedeńskiego, którego jury nagrodziło 38 punktami. - Chciałam pokazać przez taniec, śpiewanie i przez moje serce, jak bardzo doceniam Polaków za wsparcie dla Ukrainy - podkreśla wokalistka.

  

Wzruszenie wzięło górę
Agnieszka Litwin zatańczyła z Dominikiem Rudnickim-Sipajło walca angielskiego. Jurorzy ocenili ten występ na 29 punktów. - Podobał mi się ten odcinek. Bardzo wzruszające jest to, że była pani Ewa na widowni - mówi gwiazda, mając na myśli żonę Krzysztofa Krawczyka. - To nasze dobro narodowe. Im dłużej i im częściej człowiek wsłuchuje się w te utwory, tym są jeszcze piękniejsze, mądrzejsze - dodaje aktorka kabaretowa o twórczości legendarnego wokalisty. Jak jeszcze komentuje występ z przebojem „Chciałem być”?

  

Występ na maksa
Natalia Janoszek i Rafał Maserak otrzymali najwyższe noty, czyli cztery „dziesiątki”. - Jesteśmy pod wrażeniem ocen - mówi gwiazda Bollywood. Tancerz pochyla się natomiast nad motywem przewodnim odcinka. - Było sentymentalnie. Bałem się, nie wiedziałem, jak muzyka będzie pasować do naszych tańców. Wyszło super. Aranżacja, którą zrobił Tomasz Szymuś była ekstra - przekonuje Rafał Maserak.

Jak z bajki
Odcinek był bardzo emocjonalny również dla Wiesława Nowobilskiego i Janji Lesar. - Bardzo lubię piosenki Krzysztofa Krawczyka, wręcz je uwielbiam. Tańczyć do tych nich było super - komentuje kierownik budowy w programie „Nasz nowy dom”. Podobnego zdania jest tancerka. - Nie jestem Polką, ale mimo wszystko jestem tutaj wiele lat i znam wszystkie te utwory. Uważam, że był piękny wieczór. Motywy marynarskie są śliczne, kostiumy były piękne. Wszystko było jak z bajki - kończy.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 13, zobacz odcinek 3:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze