2022-09-12

Krzysztof Ibisz w rywalizacji na torze „Ninja Warrior Polska”

0

Najpopularniejszy polski prezenter w trzecim odcinku sportowego programu. Krzysztof Ibisz to nie tylko prowadzący programy „Taniec z Gwiazdami” czy „Demakijaż”, ale też zapalony fan aktywności fizycznych, takich jak joga, bieganie czy jazda na rowerze. Czy to wystarcza, aby pokonać tor z przeszkodami? „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Motywacja i konsekwencja
Emocjonujące odcinki szóstego sezonu show to dowód na to, że każdy może zostać zawodnikiem ninja, bez względu na płeć, wiek czy wykształcenie. By wejść na tor, wystarczy motywacja i regularne treningi. Wielu nowych uczestników podkreśla, że gdyby nie ten program, pewnie w ogóle nie spróbowaliby swoich sił w sporcie. Dla wielu nie ma znaczenia, czy uda się awansować do finału. Najważniejsze to podjąć rękawicę i zacząć trenować. I to jest właśnie sukces programu. Dzięki „Ninja Warrior Polska” mamy tysiące nowych sportowców. Tych najmłodszych, którzy do tej pory chcieli tylko siedzieć przed komputerami, i tych w sile wieku, którzy byli wcześniej zainteresowani jedynie biernym wypoczynkiem po pracy lub na emeryturze.

Co działo się do tej pory?
W pierwszym odcinku szóstego sezonu na torze pojawili się prawdziwi twardziele, zawodnicy MMA Michał „MMAsakra” Kita i Jakub Wikłacz. Drugi odcinek na wesoło z udziałem „Kabaretu Młodych Panów”, który oddelegował na tor jednego z członków grupy, Bartka Demczuka.

Gwiazda Polsatu w rywalizacji
Na planie trzeciego odcinka pojawił się najbardziej znany polski prezenter, Krzysztof Ibisz. Poza wdziękiem osobistym, erudycją i niekwestionowanym profesjonalizmem ma jeszcze jeden wielki atut: jest zapalonym sportowcem. - Uprawiam bardzo różne dyscypliny. Jak jest ładna pogoda, biegam albo idę na rower. Trenuję też między innymi na siłowni i pływam. Jeżdżę na nartach, choć w tym roku, niestety, doznałem kontuzji. To jednak nie zniechęca mnie do działań sportowych. Nie stawiam sobie wygórowanych celów, jak na przykład udział w maratonie. Trenuję, bo sprawia  mi to radość. Uwielbiam tę kulturę zawodników, którzy się wspierają i tworzą wielką rodzinę - mówi prowadzący program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Na planie „Ninja Warrior Polska” poczułem właśnie tę niesamowitą energię wielkiej wspólnoty ninja. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Mam nadzieję, że pokażę swoje umiejętności jeszcze w przyszłym sezonie, bo jak wiadomo, ja za rok będę jeszcze młodszy (śmiech) - żartuje dziennikarz.

Kto jeszcze?
Na torze także znani i lubiani zawodnicy. Po raz czwarty w rywalizacji Hubert Przytuła, który zawodowo zajmuje się wspinaczką na czas. Obecnie szykuje się do igrzysk olimpijskich, ale znalazł także czas na udział w programie. Grzegorz Niecko również ma za sobą już trzy sezony „Ninja Warrior Polska”. Dwa razy dotarł nawet do finału. Jako świeżo upieczony tata powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości. Choć obowiązki odbierają mu odrobinę czasu na sportową pasję, to jednak miłość do syna jednocześnie napędza go do działań.

„Ninja Warrior Polska” - edycja 6, zobacz odcinek 3:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze