2022-09-09

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”: Nowości w programie

Gospodarze zapraszają na drugi sezon pełen atrakcji. Wśród nich premierowe skecze, nowe cykle i uwielbiane „Fakty Autentyczne”. Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich goście gwarantują jesień pełną śmiechu i zabawy. Za muzyczną oprawę odpowiada niezastąpiony zespół Torres Brothers. Co dokładnie czeka widzów w pierwszym odcinku? „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” od 11 września w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Ach, ta rodzina!
Pierwszy skecz to „Telewizor” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Urodziny dziadka są wspaniałą okazją do tego, aby... móc wykrzyczeć sobie prosto w twarz, jak bardzo mamy siebie dość! Przy okazji dowiadujemy się, że zawsze niedaleko pada jabłko od jabłoni…

Komu w drogę, temu...
W skeczu „Sauna w PKP - czyli Polskie Koleje Losu” Kabaret Młodych Panów sprawdza, czy w PKP wszystko po staremu. W jednym wagonie zepsute ogrzewanie, w drugim klimatyzacja i oczywiście spóźnienia!

Urzędowe przeboje
Gość kabaretowy odcinka, Kabaret Czesuaf, w gagu „Spis powszechny” uczy, jak stopniować przymiotnik „wścibski”. Pamiętajmy, że sąsiedzi wiedzą o nas więcej niż my sami o sobie! A kiedy twój zawód sprawia zawód, to proste - trzeba zmienić zawód! Jak to zrobić? Odpowiedź w skeczu „Biuro pośrednictwa pracy”.

Szczere wyznania
W programie nowy show „30 srebrników” - pikantne fakty z życia elit: kto z kim, w co i za ile. Wszystko jest na sprzedaż i wszystko ma swoją cenę. Po tych wyznaniach, nagarnia Sowy można puszczać przedszkolakom na leżakowaniu. Na pierwszy ogień idzie prezes NBP Adam Glapiński!

Gangsterzy chcą się pogodzić
Na salony powraca „Mafia”, czyli Polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Tym razem, aby pogodzić zwaśnione rody, członkowie gangu postanawiają zorganizować ślub ich dzieci! Czy Panom uda się zażegnać spór o wpływy w kraju? Czy gwara śląska zostanie zrozumiana przez mafię „warszawską”? To spotkanie jest pełne zaskakujących zwrotów akcji!

Rewelacje przy dystrybutorze
Premierowym cyklem jest „Stacja benzynowa”. Ze względu na ceny najlepiej omijać to miejsce szerokim łukiem. Niestety, mają tam alkohol, lody, hot-dogi i benzynę… Kto jako pierwszy wpada na zakupy? Generał Waldemar Skrzypczak, który chętnie dzieli się swoją strategią wygrania wojny ukraińsko-rosyjskiej z personelem stacji.

Informacje to podstawa
Oczywiście nie może zabraknąć newsów! Od tego są „Fakty Autentyczne”. W roli prowadzących niezastąpiony duet rzetelnych dziennikarzy: Ewa Błachnio i Piotr Gumulec. Co tydzień najważniejsze i przede wszystkim najprawdziwsze wiadomości z kraju i ze świata.

Trójka wilków morskich
Gościem pierwszego odcinka jest Kabaret Ani Mru-Mru w genialnym skeczu o trzech żeglarzach, dla których żeglarstwo to przede wszystkim… picie w portowych tawernach. Czy tym razem jest szansa na opuszczenie portu, aby wyruszyć w piękny rejs?

  

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni od 11 września w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat