2022-08-28

„Młodzi i Moralni”: Drugi sezon od 11 września w Polsacie

Jesienna odsłona cyklu „Kabaret na żywo” z premierowymi skeczami, wyjątkowymi gośćmi i mnóstwem niespodzianek. Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie łączą siły, aby bawić widzów Polsatu. Na jakie tematy tym razem będą żartować eksperci od rozśmieszania? W roli prowadzących liderzy popularnych formacji: Robert Korólczyk i Robert Górski. Znakomita zabawa gwarantowana! „Młodzi i Moralni” od 11 września w niedzielę o godz. 20:00.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Nowości w drugim sezonie
W drugiej odsłonie kabaretowego show premierowe skecze, w tym scenki będące wynikiem współpracy Kabaretu Młodych Panów i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Do tego zupełnie nowe cykle, goście specjalni, a także występy młodych i zdolnych formacji kabaretowych. Nie zabraknie także innych nowości.

Specjaliści w rozśmieszaniu
Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju to jedne z najpopularniejszych formacji na krajowej estradzie. Pierwszą z nich tworzą Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Demczuk i Mateusz Banaszkiewicz, a drugą Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć.

  

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni od 11 września w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat