2022-09-08

„Pierwsza miłość” - odcinek 3451: Wszystko przygotowane

Mateusz dzwoni do Marty i proponuje jej wyjazd w góry z okazji urodzin, które tam organizuje. Zapewnia, że podczas przyjęcia nie będą sami i dołączy do nich całkiem spore grono jego znajomych. Bardzo mu zależy, żeby przyjechała. Przekonuje, że to doskonały moment, żeby ją przedstawić. Upiera się, że zabawa bez niej nie będzie miała sensu.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Weksler pokazuje architektowi las, który kupił w Wadlewie i omawia z nim plany zagospodarowania terenu. Nieoczekiwanie z lasu wychodzi Kazanowa z Bożydarkiem, którym Karol proponuje podwiezienie do domu. W ramach podziękowania Karolina zaprasza go na obiad. Podczas tej wizyty do mężczyzny dociera coś bardzo ważnego.

Kamil i Anka są uwięzieni podczas wichury w Barbarianie. Ance nadal ciężko po stracie ojca, a Biały próbuje ją pocieszyć. Nagle w barze zjawiają się Julita i Sebastian.

Miłka szykuje się na spotkanie z edytorem jej nowej książki. Na pytanie ukochanego odpowiada, że jest to kontynuacja „#Kocham Życie”. Piotrek jednak znajduje coś, czego się nie spodziewał i czuje się wykorzystany. Postanawia zerwać tę relację.

Śmiałek zauważa coraz bliższą relację Romana i Celiny.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.