2022-09-07

Szokujące wyznanie Doroty Rabczewskiej o jej małżeństwie

Program z udziałem Dody to nie tylko rozrywka, ale też poważne rozważania na temat związków i relacji. W rozmowach z psychologiem Leszkiem Mellibrudą wokalistka porusza trudne, a nawet bolesne tematy dotyczące jej prywatnego życia i uczuć. W specjalnym programie „DODAtek. 12 kroków do miłości” ujawniła między innymi kulisy toksycznego związku ze swoim drugim mężem.

Oglądaj DODAtek. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Związki Doroty Rabczewskiej
„Doda. 12 kroków do miłości” to program, który ma pomóc piosenkarce znaleźć partnera na życie, ale też wesprzeć w analizowaniu jej dotychczasowych miłosnych historii. Doda była pięciokrotnie zaręczona i dwa razy wychodziła za mąż. Jej ostatnie małżeństwo zakończyło się prawie rok temu.

Niepublikowane fragmenty rozmów
Podczas realizacji programu Doda spotyka się z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, z którym omawiała randki i swoje zachowanie wobec mężczyzn. Te wielogodzinne trudne sesje rejestrowały kamery. Ponieważ nie wszystko zmieściło się w programie antenowym, powstał program „DODAtek. 12 kroków do miłości”, który można oglądać w serwisie lub aplikacji Polsat Go.

Nękanie i samobójcze myśli
W pierwszym odcinku specjalnego dodatku Doda zdobywa się na szczere wyznanie o jej ostatnim związku zakończonym burzliwym rozwodem. - Ja już nie mam siły na dalsze pomyłki, ponieważ mój ostatni związek prawie skończył się moim samobójstwem - oznajmia chłodno artystka. Zaskoczony Leszek Mellibruda próbuje dociec, co doprowadziło Dodę do takiej rozpaczy. - Trafiłam na osobę, która w umiejętny sposób potrafiła się nade mną znęcać. Potrafił wypowiadać takie słowa bardzo spokojnie, bardzo cicho, ale tyle razy... I zachwiewać tę moją stabilność psychiczną, spokój, bezpieczeństwo. Jak widziałam jego albo jego numer w telefonie, dusiłam się, nie mogłam oddychać. Sama jego obecność sprawiała, że nie mogłam spać miesiącami - wyznaje piosenkarka. Wspomnienie tego, ile psychicznie i fizycznie kosztował ją ten związek, doprowadza ją do łez.

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 1:

DODAtek. 12 kroków do miłości w sobotę około godz. 21:00 w Polsat Go, a Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat