2022-09-01

Joanna Liszowska: „Przyjaciółki” z pełnym wachlarzem przeżyć

0

Wcielająca się w postać Patrycji aktorka o 20. sezonie produkcji. Joanna Liszowska w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zaznacza, że widzowie mogą szykować się na rozmaite perypetie bohaterek serialu. Nie będzie spokojnie, bo tak jak w życiu, rzadko kiedy tak jest. Artystka zachęca do oglądania pełnych przeróżnych emocji nowych odcinków. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Konsekwencje emocjonujących wydarzeń
Zakończenie dziewiętnastego sezonu serialu obfitowało w dramatyczne sytuacje, jak omdlenie Anki czy napaść na Wiktora. Czego widzowie mogą się spodziewać po nowej serii? - Emocji i wrażeń. Trochę śmiechu i łez. Robimy wszystko, aby to zawsze był pełen pakiet różnego rodzaju przeżyć. Jeżeli sezon zakończył się tak dramatycznie, to widzowie czekają na rozwiązanie i konsekwencje tych wydarzeń. Trzeba po prostu usiąść i być z nami - zachęca do spędzania wspólnie czwartkowych wieczorów Joanna Liszowska.

Trudne chwile przed Patrycją
Jak na przestrzeni dwudziestu sezonów zmieniła się grana przez aktorkę bohaterka? - Bardzo. Nawet zastanawiałam się, ile zostało z tej dziewczyny, którą poznaliśmy w pierwszym odcinku. Na pewno mocniej stąpa po ziemi, ale zachowała pozytywne spojrzenie na życie. Choć w tym sezonie w jej życiu będą trudne momenty - zaznacza w rozmowie z POLSAT.PL.

Co jeszcze Joanna Liszowska mówi o serialu „Przyjaciółki”? Zobacz wideo!

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze