2022-08-18

Małgorzata Socha: Dwudziesty sezon? Musi być spektakularnie

0

Aktorka serialu „Przyjaciółki” o jubileuszowej serii popularnej produkcji. Kreowana przez nią bohaterka nie ustaje w poszukiwaniu wielkiej miłości, choć los nie jest dla niej łaskawy. Pomimo tego Małgorzata Socha w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go z optymizmem zapowiada przygody Ingi w 20. sezonie. Czy to czas na przełom? Zobacz wideo! Nowe odcinki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Bez szczęścia w miłości
W 19. sezonie Inga zdecydowała się na pomoc swatki w poszukiwaniu mężczyzny idealnego. Kiedy wyszło na jaw, że zamiast pomóc jej znaleźć wielką miłość, Sara owinęła sobie wokół palca jej byłego - Roberta, wydawało się, że pomysł skazany jest na klęskę. Promyk nadziei dała relacja z Łukaszem, który jednak zamiast życie u boku Gruszewskiej wybrał samotną wyprawę w dalekie strony...

Czy to przełomowy moment?
Dwudziesty sezon to nowe otwarcie dla bohaterki, którą kreuje Małgorzata Socha. Sama aktorka liczy, że w końcu los się uśmiechnie do jej postaci. - Mam nadzieję, że Inga znajdzie wymarzoną, wyidealizowaną miłość. Że to będzie „ten” sezon, w końcu dwudziesty. Coś spektakularnego musi się wydarzyć - mówi.

Jakie rady Małgorzata Socha ma dla swojej postaci? Co powinna zmienić w swoim postępowaniu? Zobacz wideo!

  

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze