2022-08-25

„Love Island. Wyspa miłości”: Zobacz zwiastun szóstej edycji!

Gorące uczucia, nieoczekiwane zwroty akcji i atrakcyjni single i singielki w luksusowej willi nad Morzem Śródziemnym. Co Wyspiątka mówią o randkowaniu przez sześć tygodni i poszukiwaniu prawdziwej miłości przed kamerami? Zobacz zwiastun szóstej edycji programu, w której petardę odpalimy już na początku! „Love Island. Wyspa miłości” od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku i w niedziele o godz. 22:10 w Polsacie.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Niespodzianki w szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”
Nowi uczestnicy, ale ten sam cel - znalezienie drugiej połówki na resztę życia. Prowadzą do tego romantyczne randki, szalone imprezy i... emocjonujące przeparowania. Nad zmianą układa par czuwa niezastąpiona prowadząca Karolina Gilon, choć zarówno ona, jak i Islanderzy będą zaskoczeni wydarzeniami w Kręgu Ognia już na początku szóstej edycji show!

Co mówią single i singielki?
Szukają czegoś stabilnego, czy stawiają na nowy związek bez presji? Najpierw w ich relacjach musi być miłość czy seks? Zobacz zwiastun, w którym uczestnicy zdradzają, z jakimi oczekiwaniami przyjechali do Hiszpanii i zapowiadają, że na Wyspie miłości będzie HOT!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci