2022-08-25

„Love Island. Wyspa miłości” od 29 sierpnia w Polsacie

Gorący single i singielki oraz Karolina Gilon w szóstej edycji randkowego reality show. Uczestnicy podczas sześciu tygodni w luksusowej willi w Hiszpanii szukają drugiej połówki, a widzowie obserwują ich uczuciowe rozterki, dramy, rozstania i przeparowania w Kręgu Ognia. „Love Island. Wyspa miłości” od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku i w niedziele o godz. 22:10 w Polsacie. W soboty specjalne wydanie programu „Sobota na Love Island” w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Randki, imprezy i zaskoczenia w szóstej edycji
W bajkowej scenerii Andaluzji uczestnicy przez sześć tygodni próbują znaleźć prawdziwą miłość i wygrać 100 tysięcy złotych. Czekają na nich gry i zabawy, dzięki którym poznają się lepiej, ale także romantyczne chwile w parach oraz szalone imprezy. W uczuciowych zmaganiach towarzyszy im prowadząca Karolina Gilon. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji są nowi Islanderzy pojawiający się w willi! Co kilka dni Wyspiątka łączą się w pary. Ten, kto w Kręgu Ognia nie znajdzie drugiej połówki, opuszcza program.

Czy odnajdą szczęście na Wyspie miłości?
W piątej edycji randkowego show Polsatu triumfowali Josie Kwaśniewska i Kuba Galica. Pielęgniarka z Kanady i Góral z Zakopanego po powrocie do Polski podkreślali, że spotkanie w programie było ich przeznaczeniem i chętnie relacjonowali internautom wspólne chwile. Na zamieszkanie razem po zakończeniu show zdecydowali się także Ania Woźniak i Włodek Troszyn. Czy szósty sezon „Love Island. Wyspa miłości” także zaowocuje nowymi, szczęśliwymi związkami?

Specjalne wydanie w Polsat Go
Fanom programu polecamy także dodatkowe odcinki „Sobota na Love Island” emitowane na platformie Polsat Go. Karolina Gilon zadaje uczestnikom niewygodne pytania, pokazuje kulisy produkcji i materiały niepublikowane na antenie, dzięki którym widzowie są jeszcze bliżej emocjonujących wydarzeń w willi.

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci