2022-08-17

„Swingersi” w Polsacie. Pikantna komedia o związkach i seksie

Premiera telewizyjna filmu w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych Joanna Liszowska, Ilona Ostrowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Antoni Królikowski, Tomasz Oświeciński i Krzysztof Czeczot. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach... „Swingersi” w środę 17 sierpnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Komedia z przesłaniem
Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Film „Swingersi” otwiera widzów na tematy seksualności, sensualności i sfery intymnej między partnerami.

Ponownie rozpalić zmysły
Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Perypetie tych bohaterów mają jednak nie tylko bawić. - Komedia jest najtrudniejszym gatunkiem, żeby pokazać człowieka i głębsze wartości. Ale w mojej relacji jest ich sporo - podkreśla aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona Ostrowsk🅰️ (@ilona_ostrowska_official)

Nie wszystko jest perfekcyjne
Idealna para z show-biznesu także boryka się z problemami. Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski) w pogoni za nowymi followersami i lajkami są gotowi przekroczyć niemal każdą granicę. - Film uświadamia, że pewne decyzje podejmowane pod wpływem chwili mogą wydawać się właściwe i takie „kręcące”, a później jak przyjdzie co do czego, to mogą spowodować, że życie wywraca się do góry nogami - mówiła Joanna Liszowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Noc pełna zaskoczeń
Sylwia (Barbara Kurdej-Szatan), Bartek (Antoni Królikowski) i Cezary (Tomasz Oświeciński) przez przypadek stawiają swoją relację dosłownie na ostrzu noża. - Wszyscy mamy jakieś fantazje, które chcemy spełnić. Nagle się to staje i co wtedy? Nie wszyscy jesteśmy na to gotowi - przestrzega ostatni z wymienionych aktorów. Jaki finał ma ich wspólny wieczór?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Swingersi w środę 17 sierpnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat