2020-02-26

„Swingersi”: Zabawa w dużym gronie. Tak było na premierze

0

Główni bohaterowie komedii specjalnie dla POLSAT.PL i IPLA.TV. Dlaczego warto ją obejrzeć i czym zaskakuje widzów? Jakie przesłanie ze sobą niesie ta produkcja? Opowiedzieli o tym Joanna Liszowska, Antoni Królikowski, Ilona Ostrowska i Tomasz Oświeciński. „Swingersi” od 28 lutego w kinach w całej Polsce.

Zdaniem twórców film pomaga znaleźć odpowiedź na to, co zrobić, żeby płomień w związku nie wygasł. Fabuła opiera się na historii dwóch par, które poszukując nowych doznań w życiu intymnym umawiają się na swingerski wieczór. Do czego doprowadza ich ta decyzja? - Los zakpi z naszych bohaterów i to sprawi, że tej nocy dojrzeją. Zmienią się i z tego powodu na końcu już nikt nie będzie taki sam, jaki był na początku - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV Antoni Królikowski, filmowy Bartek.

„Swingersi” to komedia pomyłek, która potrafi rozbawić każdego. Ilona Ostrowska podkreśla, że ten gatunek filmowy jest bardzo wymagający. - Mam wrażenie, że jest najtrudniejszy do grania, bo nie jest łatwo pokazać głębsze wartości. A w tym filmie jest ich naprawdę dużo - wyjaśnia.

Postaci produkcji są bardzo wyraziste, co sprawia, że każda zapada nam w pamięć. Tak jak Cezary, którego gra Tomasz Oświeciński. - To twardziel o romantycznym sercu. Zaskoczy wszystkich. Nikt się nie spodziewa, jaki jest naprawdę. Nigdy wcześniej nie wcieliłem się w taką postać, która jest całkowitym przeciwieństwem mojej osoby - mówi z zadowoleniem aktor, który wielokrotnie zaznaczał, że ma dość ról, w którym jest czarnym charakterem.

Komedia przybliża zagadnienia i problemy, które dotyczą wszystkich i są blisko każdego człowieka w prawdziwym życiu. - Film otwiera nas na tematy naszej seksualności, sensualności i sfery intymnej między partnerami - tłumaczy Joanna Liszowska, która wciela się w rolę Iwony.

Produkcję wyreżyserował Łotysz Andrejs Ēķis, a w rolach głównych wystąpili: Michał Koterski, Barbara Kurdej-Szatan, Ilona Ostrowska, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski, Tomasz Oświeciński i Joanna Liszowska.

  

Film „Swingersi” w kinach od 28 lutego 2020 roku. Koproducentem jest Cyfrowy Polsat.

Komentarze