2022-08-09

Klaudia Halejcio: Chcę porwać publiczność do zabawy!

0

Aktorka w nowej roli podczas Festiwalu Weselnych Przebojów. Klaudia Halejcio i Łukasz Żak tym razem w amfiteatrze w Mrągowie występują jako świadkowie na ślubie. Gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia. Jakie niespodzianki przygotowano dla widzów? Transmisja imprezy 12 sierpnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Nowe zadanie
W 2021 roku podczas Festiwalu Weselnych Przebojów Klaudia Halejcio i Łukasz Żak odegrali rola pary młodej. Tym razem duet występuje w roli drużbów, a na ślubnym kobiercu stają Andrzej Kozłowski i Ewelina Wojtak. Nie zmienia to jednak nastawienia aktorki przed koncertem. - Nadal na scenie chcę bawić się ze wszystkimi i porwać do zabawy publiczność - zapewnia. Podkreśla, że atmosfera miejsca, w którym odbywa się koncert, jest niesamowita. - Nieważne czy jest pogoda, czy nie, w Mrągowie festiwal zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po prostu jedno wielkie wesele! - mówi.

Hit dla każdego
W trakcie piątkowego koncertu na scenie występy między innymi takich artystów, jak Golec uOrkiestra, Classic, Boys, Sławomir, Power Play i Urszula. Bohaterowie wydarzenia doskonale potrafią zadbać o atmosferę godną zaślubin.- Przebój weselny musi być energiczny, rytmiczny i taki, żeby każdy mógł się bawić, nie tylko młodzi - podkreśla Klaudia Halejcio w rozmowie z POLSAT.PL. A przy jakim hicie sama najlepiej bawi się na weselach? Zobacz wideo!

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 na żywo w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze