2022-08-02

Środy z „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” od 31 sierpnia

0

Najbardziej smakowite i najostrzejsze show tej jesieni z nieprzyzwoicie wielką porcją emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastka kucharzy w rozmaitych wyzwaniach, a stawka jest wysoka! 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera, nowego szefa programu. „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” od 31 sierpnia w środę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia online na polsatgo.pl.

Emocje kluczem do sukcesu
„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” podbiła serca widzów na całym świecie. Amerykańska odsłona formatu wykreowała gwiazdę Gordona Ramsay’a. Liczne kolejne edycje m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Belgii, Rumunii, Rosji oraz na Litwie, Ukrainie i w Polsce gromadziły miliony widzów. O sukcesie formatu zdecydowały jednak nie doskonałe receptury i kunszt, jakim muszą wykazać się uczestnicy, ale przede wszystkim emocje towarzyszące rywalizacji i charyzma prowadzącego. Nowym szefem jest Mateusz Gessler, jeden z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni.

Dwie drużyny i mnóstwo atrakcji
Czternastka zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny - niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. W tym sezonie przegrana drużyna zamiast kary otrzyma „lekcję do odrobienia”, czyli zadanie, które ma ich nauczyć pokory, szacunku do pracy i produktu oraz pokazać wartość pracy zespołowej.

Wyjątkowi goście „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”
W nowym sezonie nie zabraknie też największych gwiazd polskiego show-biznesu. W piekielnej restauracji będą próbowały i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Wśród gości: Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i wielu innych.

Co czeka widzów?
Piekielne zmagania, łzy, zaskakujące decyzje szefa Mateusza Gesslera i wyzwania, jakich w „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” jeszcze nie było. To wszystko już od 31 sierpnia, w każdą środę o godzinie 20:00 w Polsacie.

Producentem wykonawczym programu jest firma Jake Vision.

Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia od 31 sierpnia w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze