2022-07-04

Mateusz Gessler szefem „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”

0

Siódma edycja kultowego kulinarnego reality show od 31 sierpnia w Polsacie. Po kilkuletniej przerwie legendarny program „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” wraca na antenę stacji. Na czele najgorętszej polskiej kuchni znany restaurator, prawdziwy geniusz smaku, Mateusz Gessler! Uczestnicy muszą sprostać jego oczekiwaniom. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z jego restauracji.

Kim jest nowy szef „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”?
Mateusz Gessler to urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz nowo otwartej w Szklarskiej Porębie. Jego wyrafinowana kuchnia podbiła serca tysięcy gości i została doceniona przez wielu krytyków kulinarnych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Zapowiedź wielkich emocji
- Lubię odkrywać nowe smaki i podejmować nowe wyzwania. Dlatego też bardzo się cieszę, że Polsat zaprosił mnie do siebie i zostałem szefem kuchni w fantastycznym programie „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. To dla mnie niesamowita przygoda! - mówi Mateusz Gessler. - W gotowaniu ogromne znaczenie mają emocje i zapewniam, że w tym programie ich nie zabraknie! - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Ogromna stawka
Uczestnicy programu muszą stanąć twarzą w twarz z mistrzem i sprostać jego oczekiwaniom! To nie będzie łatwe. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. W programie „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” piekło nabiera zupełnie nowego znaczenia!

„On jest po prostu świetny!”
- Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście - mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT.

Producentem wykonawczym reality show na zlecenie Telewizji POLSAT jest firma Jake Vision.

Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia od 31 sierpnia w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze