2022-07-29

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 w Polsacie

Jaki jest przepis na idealne wesele? Miłość, zabawa, dobre jedzenie a przede wszystkim doskonała muzyka! To właśnie Festiwal Weselnych Przebojów 2022. W piątek 12 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie świętowanie hucznych zaślubin wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Transmisja na żywo od godz. 20:05 w Polsacie.

Nowa para młoda
Piątkowy koncert utrzymany jest jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie będą gośćmi na ślubie rodowitego górala spod samiuśkich Tatr - Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki - Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Zdolni i Skromni. Gospodarzami imprezy Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo z sześcioletnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Żak.

Kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022?
W repertuarze największe weselne hity! Sławomir wraz z żoną Kajrą w utworach „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz najnowszej piosence „Andrzej”. Golec uOrkiestra z „Crazy is my life” i „Ściernisko”, a także m.in. „Malinowy król” i „Konik na biegunach”, które wylansowała Urszula, czy zespół Boys w przeboju „Szalona”. Na mrągowskiej scenie również zespoły: Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszek Karpiel-Bułecka, Wojciech Gąssowski, Don Vasyl, Mariusz Kalaga. A do tego hity, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Zabrałaś serce moje”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Biały miś”.

A drugiego dnia festiwalu...
W sobotę 13 sierpnia uroczyste świętowanie ćwierćwiecza istnienia zespołu Ich Troje. Największe hity, goście specjalni oraz inne niespodzianki.

Na Festiwal Weselnych Przebojów zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo.

Patronami medialnymi są Radio VOX FM, magazyn „Na Żywo” oraz Interia.

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 na żywo w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat