2022-07-29

Jubileusz 25-lecia Ich Troje: Na żywo od godz. 20:05 w Polsacie

Koncert w ramach Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Zespół świętuje wyjątkową rocznicę, a Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Anna Świątczak przygotowali dla widzów mnóstwo atrakcji. W Amfiteatrze Czos największe hity, goście specjalni oraz inne niespodzianki. Transmisja jubileuszu 25-lecia Ich Troje na żywo w sobotę 13 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie.

Ćwierć wieku z Ich Troje
Występy tego zespołu zawsze są wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci uczestników! Tak będzie z pewnością również tym razem. Ich Troje przez dwadzieścia pięć lat zagrali kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko dwanaście milionów płyt.

Największe hity i goście specjalni
Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, jak i piosenki z nowej płyty, w tym „Nie szukaj mnie”. Gościnnie na scenie między innymi Doda oraz Justyna Majkowska - druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała Wiśniewskiego również jego najbliżsi - syn Xavier i córka Etiennette, co oznacza niezwykłe duety.

Co jeszcze na Festiwalu Weselnych Przebojów?
W piątek 12 sierpnia podczas pierwszego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 huczne zaślubiny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Na Festiwal Weselnych Przebojów zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo.

Patronami medialnymi są Radio VOX FM, magazyn „Na Żywo” oraz Interia.

  

Jubileusz 25-lecia Ich Troje na żywo w sobotę 13 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat