2022-07-22

„Sługa narodu”: Ujawniamy pierwsze kadry polskiej wersji

Trwają zdjęcia do polskiej wersji „Sługi Narodu”. Serialu, który przyniósł popularność późniejszemu prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu. Zobacz pierwsze kadry tego, jak wygląda tytułowa postać i inni bohaterowie tej produkcji. Serial będzie dostępny najpierw w serwisie i aplikacji Polsat Box Go, a następnie w Polsacie.

Główny bohater
Ignacy Konieczny to 36-letni rozwiedziony, nieporadny intelektualista, lubiany nauczyciel i porządny człowiek, który zostaje prezydentem z absolutnie przez przypadek.

Głowa państwa z przypadku
Nowy prezydent odrzuca wszelkie przywileje i wygody. Na przykład nadal do pracy dojeżdża rowerem. W oryginalnej wersji główny bohater musi zmierzyć się z armią skorumpowanych urzędników i oligarchów.

Obsada polskiej wersji
Główną rolę, tytułowego „Sługę Narodu”, gra Marcin Hycnar. Towarzyszą mu między innymi Krzysztof Dracz, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Sławomir Orzechowski, Magdalena Popławska i Izabela Dąbrowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Bieliński, a nadzór artystyczny nad produkcją sprawuje Okił Khamidow.

„Sługa Narodu” - gdzie oglądać?
Prawa do serialu zostały zakupione przez Polot Media. Zdjęcia realizowane są w Warszawie. „Sługa Narodu” będzie dostępny najpierw w serwisie i aplikacji Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat