2022-06-25

Queen of Poland 2022: Wybory najpiękniejszej. Zobacz reportaż

Jaki przebieg miał prestiżowy konkurs i gala finałowa? W decydującej fazie Queen of Poland 2022 wzięło udział dwanaście kandydatek wyłonionych przez jury. To one pojechały na zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Która zdobyła największe uznanie i sięgnęła po koronę miss? Polsat wyemitował 25 czerwca 2022 roku reportaż z wyborów, podczas którego widzowie stacji poznali laureatkę.

Najlepsza z tysięcy
Rywalizacja o tytuł najpiękniejszej w konkursie organizowanym przez Maxima Models rozpoczęła się na długo przed wielkim finałem. Do wyborów zgłosiły się tysiące kandydatek. Wszystkie chciały zostać Queen of Poland, ale tylko dwanaście wskazanych przez jury przebrnęło przez wstępny etap.

Egzotyczne zgrupowanie pełne wrażeń
Finalistki, najlepsze z najlepszych, pojechały do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zgrupowanie, podczas którego kandydatki poznają się, integrują, przygotowują do gali finałowej, a przede wszystkim przeżywają przygodę życia to tradycja tego konkursu. Podczas tygodniowego pobytu dziewczyny zwiedziły też Dubaj, czyli jedną z najnowocześniejszych i najbogatszych metropolii świata.

Wyzwania i atrakcje
Uczestniczki Queen of Poland 2022 miały okazję nauczyć się jazdy na wielbłądach, zjechały także najdłuższą na świecie kolejką tyrolską, która ma aż 2800 metrów. Miały także czas na chwile relaksu i wzajemne poznanie. W końcu konkurs to nie tylko rywalizacja o tytuł najpiękniejszej, ale też dobra zabawa!

Wielkie przygotowania
Przede wszystkim jednak dziewczyny intensywnie pracowały, przygotowując się do gali finałowej. W trakcie zgrupowania wzięły udział w kilku sesjach zdjęciowych, bogacąc tym samym swoje CV. Ćwiczyły też występy na scenie, przymierzały kreacje i... bez wątpienia cały czas obmyślały plan, jak oczarować jurorów.

Gala finałowa Queen of Poland 2022
W końcu nadszedł ten moment! 2 kwietnia 2022 roku w ogrodach hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island dwanaście kandydatek do tytułu miss wzięło udział w wielkim finale. Podczas uroczystego wieczoru zaprezentowały się w sukniach wieczorowych Attraction Paris, strojach arabskich, sukienkach koktajlowych Lumines Showroom i Pareach JulietteK.

Wyniki Queen of Poland 2022:
Queen of Poland 2022 - Katarzyna Kozlova
Queen of Poland 2022 Attraction Paris - Klaudia Dobrosielska
Queen of Poland 2022 Maxima Models - Claudia Karpińska
Queen of Poland 2022 Lumines Showroom - Anita Szewczyk
Queen of Poland 2022 Deluxe Grupa - Justyna Ryszka
Queen of Poland 2022 Enter Air - Justyna Klimek

Queen of Poland 2022 - zobacz część 1:

Queen of Poland 2022 - zobacz część 2:

Droga ku wielkiej karierze
Queen of Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World, organizowana przez Maxima Models, organizatora wielu renomowanych konkursów, takich jak np. Foto Models Poland. Poprzednie edycje konkursu otworzyły przed wieloma finalistkami drzwi do świata modelingu i fotomodelingu. Dla wielu dziewczyn wzięcie udziału w tak prestiżowym wydarzeniu było trampoliną do wielkiej kariery.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat