2022-06-22

„Podróż narzeczeńska”. Piotr Mróz z ukochaną na wczasach

Aktor serialu „Gliniarze” pochwalił się, że partnerka zabrała go na wakacje na Cypr. Wyjazd to nie tylko „podróż narzeczeńska”, jak napisał na Instagramie Piotr Mróz, lecz także prezent urodzinowy, który Agnieszka Wasilewska zrobiła ukochanemu. Para chętnie podzieliła się wrażeniami z wyjazdu z fanami. Na fotkach opublikowanych w sieci jest gorąco!

Podróż przedślubna
W maju 2022 roku Piotr Mróz, zwycięzca 12. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, poprosił ukochaną o rękę w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Agnieszka Wasilewska powiedziała „tak”! Teraz przyszedł czas na świętowanie tego szczególnego wydarzenia. Para wybrała się na zasłużone wakacje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Podwójna okazja do świętowania
- Moja Agnieszka na urodziny zabrała mnie na Cypr i przy okazji jest to nasza narzeczeńska podróż - napisał na Instagramie aktor serialu „Gliniarze”, zdradzając, że wspólna podróż to także odłożona w czasie niespodzianka z okazji urodzin, obchodzonych przez niego 19 marca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Wasilewska (@agnieszka_wasilewska)

Miejsca warte odwiedzenia
Agnieszka Wasilewska - modelka, która w 2014 roku zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Polski - także podzieliła się wrażeniami z wypadu, publikując fotkę z „pierwszego pocałunku pod wodospadem”. Na innych zdjęciach chwali się doskonałą figurą, a także poleca Cypr, jako znakomite miejsce na wakacyjny wyjazd. - Natrafiliśmy na wiele pięknych i ciekawych miejsc. Turyści nie wiedzą, gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą, gdzie będą - stwierdziła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Wasilewska (@agnieszka_wasilewska)

Narzeczonym życzymy wielu kolejnych tak udanych podróży!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat