2022-05-30

Piotr Mróz się oświadczył. Kim jest jego wybranka? Mamy foto!

Aktor serialu „Gliniarze” i zwycięzca 12. edycji 12. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” poprosił ukochaną o rękę w szczególnym dla pary miejscu. W poście na Instagramie Piotr Mróz zdradził, że zaręczył się w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Agnieszka Wasilewska powiedziała „tak”! Kim jest kobieta, której serce zdobył serialowy aspirant Kuba Roguz?

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Idealny pomysł na zaręczyny
Piotr Mróz, zamiast oświadczyn podczas romantycznej kolacji w wytwornej restauracji, nurkowania czy wyprawy na drugi koniec świata, poprosił ukochaną o rękę w... kościele! Obydwoje podkreślają bowiem często, jak ważna jest dla nich wiara. - Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe - napisał aktor pod zdjęciem sprzed Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Fani i przyjaciele pospieszyli z gratulacjami. Pod postem na Instagramie narzeczonym życzyli szczęścia między innymi Krzysztof Ibisz i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Wasilewska (@agnieszka_wasilewska)

Kim jest Agnieszka Wasilewska?
Para spotyka się od kilku lat, chętnie dzieląc się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Agnieszka Wasilewska pojawiła się na zdjęciach na profilu partnera podczas 12. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, którą Piotr Mróz wygrał razem z Hanną Żudziewicz. Ukochana aktora jest modelką, współpracuje z wieloma markami, a w 2014 roku zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Polski. Prywatnie pasjonuje się sportem, co także widać na jej wspólnych zdjęciach z narzeczonym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Zakochanej parze gratulujemy i życzymy szczęścia!