2022-06-20

Chris Cugowski, Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski na Cyprze

Wspólny wyjazd utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Chris Cugowski i Patryk Cebulski to uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a drugi z artystów i Jakub Zdrójkowski występują w komediowym hicie Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Na otwarcie wakacyjnego sezonu wybrali się na jedną z wysp na Morzu Śródziemnym. Cała trójka zachwyciła się Cyprem!

Niebieska sobota
Wysoka temperatura, piaszczyste plaże, woda o wyjątkowym kolorze. To niektóre z atrakcji, jakie oferuje Cypr, a które sprawdzili na własnej skórze młodzi aktorzy. „Jak tam wasza sobota? U mnie jakoś tak niebiesko” - pytał na swoim Instagramie Chris Cugowski. Poza błękitem morza uwagę zwróciła wysportowana sylwetka aktora. „Forma jest” - skomentował jeden z fanów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

Cypr okiem podróżnika
Z kolei Patryk Cebulski postanowił odwiedzić znajdujący się w okolicy Pafos wrak Statku Edro III. Fotografia, jaką zamieścił „Podróżnik” - bo tak napisał o sobie serialowy Janek z produkcji „Kowalscy kontra Kowalscy” - wzbudziła zainteresowanie fanów. „Niezapomniane widoki”, „Prosimy o więcej zdjęć”, „Też tam byłam, to wyjątkowe miejsce” - pisali w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Miejsce, do którego warto wrócić
Uroki wyspy na Morzu Śródziemnym spodobały się także trzeciemu z uczestników wyjazdu. „Cypr odhaczony i wrócę tu z pewnością” - napisał Jakub Zdrójkowski pod serią trzech zdjęć.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

Jak nazwać to trio?
Dużo pozytywnych emocji wzbudziło także wspólne zdjęcie trójki, które znalazło się na profilu Chrisa Cugowskiego. Zostali oni opisani przez obserwatorów jako trzej przystojniacy lub muszkieterowie. Wśród komentarzy pojawiło się nawet określenie „Słoneczny patrol”. Które pasuje najlepiej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

Muzyczne atrakcje
Trójka artystów na Cyprze zagrała także koncert, podczas którego w repertuarze znalazły się największe polskie i światowe przeboje. Z pewnością przyczyniły się do tego występy na antenie Polsatu. Chris Cugowski i Patryk Cebulski objawili swoje umiejętności w muzycznym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a Jakub Zdrójkowski dał próbkę wokalnego talentu podczas wykonania piosenki „Mamy dwie mamy” w jednym z odcinków serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat