2022-06-10

 „Nasz nowy dom" i... chłopak z „Bogate dzieciaki bez kasy”

0

Rodzina z Brzezienka, którą widzowie serii „Nasz nowy dom” znają z 207. odcinka, przyjęła pod swój dach nietypowego gościa. Przyjechał do nich bohater programu „Bogate dzieciaki bez kasy”. Szymon zostaje odcięty od swojego świata nieograniczonych pieniędzy, wrażeń i możliwości, żeby przekonać się, jak można cieszyć się życiem bez luksusu.

„Nasz nowy dom” w Brzezienku
Pani Maryla, jej mama Krystyna i syn Igor byli bohaterami odcinka, w którym ekipa stwierdziła, że dom nie nadaje się do remontu. Ucieczka od znęcającego się nad rodziną partnera kobiety mogła nie skończyć się szczęśliwie. Jednak okazało się, że na działce jest jeszcze jeden, porzucony budynek, który po wysiłkach ekipy „Nasz nowy dom” ostatecznie przeszedł metamorfozę. To w nim zamieszkała rodzina. Jak sobie teraz radzą?

Kim jest Szymon?
Szymon jest uczestnikiem programu, w którym bogate, rozpieszczane dzieciaki robią wielki krok poza swoją strefę komfortu. Na kilka dni porzucają swoje życie i przenoszą się do domów  mniej zamożnych rodzin, aby poznać ich los na własnej skórze. W ten sposób dowiadują się, jak wygląda życie, gdy trzeba walczyć, żeby związać koniec z końcem. W programie widzowie zobaczą, jak sobie poradzi w nowej sytuacji oraz co nowego u bohaterów programu „Nasz Nowy Dom”.

„Bogate dzieciaki bez kasy” w niedzielę 12 czerwca 2022 roku o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze