2022-06-01

Jerzy Mielewski doceniony. Złota Telekamera dla komentatora

Dziennikarz Polsatu uhonorowany podczas uroczystości 25-lecia plebiscytu. Jerzy Mielewski, który trzykrotnie nagradzany był w kategorii „Komentator Sportowy”, statuetkę odebrał podczas gali Telekamery 2022. Jak sam podkreśla, to znakomite ukoronowanie jubileuszu dwudziestu lat pracy w redakcji Polsat Sport.

Najlepszy komentator i prezenter
Podczas gali wręczenia nagród stacja Polsat Sport otrzymała statuetkę w kategorii „Kanał Tematyczny 25-lecia”. Jak przypomniał Dyrektor ds. Sportu Telewizji POLSAT Marian Kmita, takie wyróżnienie to docenienie pracy wielu osób. Jedną z nich jest właśnie Jerzy Mielewski, który od dwudziestu lat towarzyszy widzom przy transmisjach najważniejszych imprez sportowych. Jego przygoda ze stacją rozpoczęła się od roli stażysty. Z czasem stał się czołowym komentatorem oraz gwiazda nie tylko redakcji sportowej, lecz także całej Telewizji POLSAT. Jako dziennikarz związany jest przede wszystkim z siatkówką, ale z powodzeniem pracuje też przy piłce nożnej, piłce ręcznej czy sportach walki. Widzowie cenią jego profesjonalizm, błyskotliwość, poczucie humoru i najwyższą troskę o przygotowanie merytoryczne.

Nagroda na jubileusz
W poście na Instagramie Jerzy Mielewski podkreślił, że w 2022 roku mija dwadzieścia lat jego pracy w Polsat Sport. - Piękny jubileusz okraszony złotem. Dziękuję wam z całego serca - napisał. - Są i one. Moje złote Telekamery - dodał pod zdjęciem z żoną i statuetką. Z gratulacjami pospieszyli między innymi Wojciech Błach, Łukasz Kadziewicz oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, z którym Jerzy Mielewski prowadzi w Polsacie sportowy program „Ninja Warrior Polska”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jerzy Mielewski (@jerzy_mielewski)

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat