2022-05-28

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 44: Najwyższa stawka

Albert spotyka się z Anną, ale widzi, że kobieta tęskni za mężem i chce do niego wrócić. Aby mieć pewność, że nie straci swojej nowej partnerki, proponuje Piotrowi grę w pokera, w której stawką ma być... bogata Kowalska. Piotr jest zniesmaczony. Zaskoczony propozycją zaczyna prawić „koledze” morały. Czy mimo to mężczyźni zasiądą do stołu?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Szybka podmianka
Tymczasem Anna zwierza się Jadzi, że chce dać mężowi drugą szansę. Uradowana mówi, że idzie ogłosić to głównemu zainteresowanemu, ale wtedy dowiaduje się, że Piotr wyprowadził się z przyczepy... Nikt nie wie, co się z nim dzieje, ani gdzie go szukać. Nagle do domu przychodzi skruszony Janek, który opowiada, że Lara wyrzuciła go z willi, żeby mógł z nią zamieszkać Piotr...

Zrządzenie losu
Henryk nie jest w stanie sprzedać swoich fajerwerków, w które zainwestował wszystkie pieniądze Piotra, ponieważ monopol na ten produkt ma tylko jedna firma w mieście. Tymczasem przed samym Nowym Rokiem, niedopałek papierosa powoduje pożar w magazynie dystrybutora. Henryk wykorzystuje sytuację i sprzedaje swoje fajerwerki z ogromnym, kilkukrotnym zyskiem!

Wielka wygrana
Za pieniądze ze sprzedaży fajerwerków Henryk kupuje dom. Rodzina nie może uwierzyć, że biedny Kowalski tak świetnie zainwestował pieniądze Piotra. Biznes kręci się ma tyle dobrze, że Henryk oddaje Piotrowi wszystko, co od niego pożyczył. Zapowiadają się wspaniałe rodzinne święta. Tymczasem Nikodem nie daje za wygraną i nadal walczy o serce Eli.

Jak Janek zniesie rozstanie z Laurą? Czy Piotr i Anna wrócą do siebie, a Ela w końcu wybaczy Nikodemowi?

„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2, zobacz odcinek 44: