2022-05-28

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 43: Magiczna mikstura

Jadzia z Kasią wypowiadają wojnę z pijaństwem swoich partnerów. Aby odwieść Zenona i Heńka od alkoholu, wzywają szeptuchę. Kobieta ma odprawić nad nimi magiczne zaklęcie. Kiedy Kowalscy drwią ze staruszki, ta daje Jadzi i Kasi specjalną mieszankę, która zniechęca do spożywania alkoholu. Czy Zenon i Heniek już nigdy nie sięgną po wysokoprocentowe trunki?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Pod wpływem mieszanki
Jadzia wie, że Zenon i Heniek nigdy z własnej woli nie wypiją mikstury, dlatego wymyśla podstęp. Podstawia im wódkę ze specyfikiem od wróżki. Kiedy Kowalscy zabierają się do imprezowania, niespodziewanie dołącza do nich załamana Anna. Zapija smutki, bo uważa, że Piotr znalazł sobie nową kobietę... Pod wpływem wypitej mieszanki dzwoni do Alberta i proponuje mu spotkanie we dwoje.

Głowa pełna pomysłów
Heniek nieprzerwanie próbuje rozkręcić swój biznes. Pieniądze, które wcześniej Piotr otrzymał od Hamleta, inwestuje w zakup fajerwerków. Oczywiście bogaty Kowalski jest niczego nieświadomy, a Heniek wydaje ogromną kwotę w tajemnicy nie tylko przed nim, ale również resztą rodziny. Uważa, że tym razem się dorobi.

Losy rodziny
Mija dwa i pół miesiąca. Janek nadal mieszka z Laurą i nie podejrzewa, że kobieta ma nieszczere zamiary. Anna natomiast spotyka się z Albertem, choć stale myśli o Piotrze. Nikodem z kolei uparcie i bez większych sukcesów próbuje odzyskać serce Eli. Najgorzej wiedzie się Piotrowi - załamany niemal popada w alkoholizm…

Czy Henryk i Zenon przestaną pić wódkę? Czy pomysł na biznes Henryka w końcu wypali?

„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2, zobacz odcinek 43:

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.