2022-05-24

„Ninja Warrior Polska”: Casting do szóstej edycji. Weź udział!

0

Zgłoś się do rywalizacji w sportowym show o tytuł Wojownika Ninja i nagrodę główną! Trwa casting do szóstej edycji „Ninja Warrior Polska” - programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów! Szukamy osób, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód. Sprawdź swoje umiejętności i granice wytrzymałości. Dołącz do „Ninja Warrior Polska”!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Góra Midoriyama do zdobycia!
To już kolejna odsłona show, które dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale też niepowtarzalnych sportowych emocji. Każdy, kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną, może zmierzyć się z torem przeszkód, by w finale spróbować zaatakować legendarny szczyt - Góra Midoriyama czeka!

Jak wziąć udział w „Ninja Warrior Polska”?
Aby wystąpić w programie, należy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja! Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. Nieważne czy jesteś amatorem, zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Formularz zgłoszeniowy do „Ninja Warrior Polska” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://ninjawarrior.page.link/app

Szósta edycja Ninja Warrior Polska wkrótce w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze