2022-05-23

Gwiazdy „Ninja Warrior Polska” zachęcają do startu w castingu

0

Dlaczego ich zdaniem warto zgłosić się do szóstej edycji sportowego show Polsatu? To wyzwanie, które wymaga odwagi i umiejętności fizycznych, ale „Ninja Warrior Polska” potrafi też w niezwykły sposób wpłynąć na życie. Mówią o tym znani widzom z poprzednich serii Klaudia Burs, Kinga Kluska, Paweł Murawski, Michał Baryza oraz Igor Fojcik, który błyskawicznie podbił program, dwukrotnie zostając Last Man Standing.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Fantastyczna przygoda dla ryzykantów
„Ninja Warrior Polska” uzależnia, a niektórych zawodników widzowie doskonale znają z wielu edycji. Do tego grona zalicza się „Ninja Witcher”, czyli Paweł Murawski. - To wyjątkowe show. Potrafi zaskoczyć najlepszych i daje szansę przeżycia niesamowitej przygody startującym po raz pierwszy - ocenia. Co mówi tym, którzy zastanawiają się nad zgłoszeniem do castingu? - Jeśli szukasz rozwoju, prawdziwych emocji i masz w sobie szczyptę ryzykanta lub ryzykantki, to koniecznie musisz spróbować! - zachęca.

Zachęciły cię słowa Pawła Murawskiego? Weź udział w programie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Murawski (@ninja_witcher)

Wejść na legendarny tor
Arcytrudna trasa i niezwykle wymagające przeszkody potrafią mocno działać na wyobraźnię, co potwierdza Kinga Kluska. - Dla mnie była to chęć zmierzenia się z tym legendarnym torem. A to jest możliwe tylko po przejściu castingu - zaznacza pierwsza przedstawicielka płci pięknej w piątej edycji, której udało się pokonać trasę eliminacyjną. - Udział w programie zmotywował mnie do dalszych ćwiczeń, sprawdziłam siebie i dowiedziałam się, że mam silny charakter i nawet jak coś nie wychodzi, walczę do końca. W „Ninja Warrior Polska” zobaczyłam, na co mnie stać - podsumowuje.

Jeżeli także marzysz, aby spróbować swoich sił na torze, to wypełnij zgłoszenie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Walka z samym sobą
Choć casting weryfikuje umiejętności fizyczne, to ważny jest też aspekt mentalnego sprawdzianu, o czym mówi Klaudia Burs. - Wiadomo, że pokonywanie przeszkód wymaga wszechstronnego przygotowania, ale chyba największą przeszkodą i wyzwaniem jest zmierzenie się z samym sobą. Czy głowa wytrzyma? Czy stres nie weźmie góry i nie sparaliżuje tak, że ciężko będzie się ruszyć z miejsca? Właśnie to lubię najbardziej - walkę z samym sobą i sprawdzenie się w warunkach, z którymi na co dzień nie mam styczności - tłumaczy uczestniczka drugiej i trzeciej edycji i dodaje: - I mimo tego całego stresu i zmęczenia, jedno jest pewne - pozostają cudowne wspomnienia.

Lubisz wyzwania? Zgłoś się pod tym linkiem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Burs (@k.burslee)

Pokonać strach
Na widok rozmaitych przeszkód wśród towarzyszących emocji do stresu może dołączyć także strach. Michał Baryza przekonuje jednak, że warto się z nim zmierzyć, a do zyskania jest znacznie więcej. - Sprawdzisz swoje możliwości. Przełamiesz barierę i udowodnisz sobie, że jesteś w stanie wygrać polską edycję programu - zaznacza zawodnik, który deklaruje, że „Ninja Warrior Polska” to jego drugie życie.

Znajdź w sobie odwagę i wypełnij formularz castingu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)

Program, który zmienia życie
Osoby, które dopiero stawiałyby pierwsze kroki na torze, motywować powinien przykład uczestnika, który bez doświadczenia podbił sportowe show Polsatu. W swoim debiucie Igor Fojcik dotarł najdalej ze wszystkich zawodników - podjął próbę wejścia na Górę Midoriyama. W kolejnym sezonie także zdobył tytuł Last Man Standing. - Warto wziąć udział w „Ninja Warrior Polska” przede wszystkim dla niesamowitych przeszkód, wielkich emocji i świetnych ludzi. Program zmienił moje wyobrażenie o tym, jak wiele można zrobić, próbując. Dzięki temu zmieniło się moje życie - podkreśla.

Przygoda życia czeka. Zgłoś się do „Ninja Warrior Polska”!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Fojcik (@igor_fojcik)

Formularz zgłoszeniowy do „Ninja Warrior Polska” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://ninjawarrior.page.link/app

  

Szósta edycja Ninja Warrior Polska wkrótce w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze