2022-05-16

Ekipa z „Nasz nowy dom”: Wiesio, Artur, Przemek inni kierownicy ekip budowlanych

0

Ekipa budowlana w programie „Nasz nowy dom” to podstawa powodzenia metamorfozy domu czy mieszkania bohaterów odcinka. Wykwalifikowani spece, pod opieką kierownika budowy, wprowadzają w życie projekt stworzony przez architektów wnętrz. Na wszystko mają tylko pięć dni, a jednak, zarywając noce i radząc sobie z problemami, kończą remont na czas. Poznajcie ekipy, które spełniają marzenia.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Ekipa Artura
Artur Witkowski to kierownik budowy najdłużej związany z programem. Pojawia się od 2. do 18. edycji „Nasz nowy dom”. Wesoły, rozgadany i żartujący nawet z problemów, zdobył sympatię widzów. Opowiada, że jego i ekipę pociągają wyzwania: „My robimy takie rzeczy, których normalnie nikt nie robi. Wielu budowlańców po zobaczeniu tych domów by powiedziało, że to niemożliwe. A wtedy pojawiamy się my”. Przyznaje, że zwykle nie widzą na żywo reakcji rodziny, bo nie ma już ich na planie. Jednak to miłe, jeżeli się uda zobaczyć potem odcinek i tę radość w oczach rodziny, że mają swój nowy, bezpieczny dom.

Ekipa Wiesia
Wiesław Nowobilski dołączył do programu od 9. serii. Nieco spokojniejszy od Artura, ale równie profesjonalny i niesamowicie sympatyczny. Jest prawdziwym góralem. Przyznaje, że początki przed kamerą były stresujące, ale teraz czuje się na planie jak ryba w wodzie. Wzrusza się, gdy w telewizji widzi, jak rodzina, której pomógł, jest szczęśliwa i wdzięczna za to nowe życie. „Jestem niezwykle dumny, że mogę być częścią tego programu”.

Ekipa Przemka
Przemysław Oślak i jego ekipa pojawili się po raz pierwszy w programie w 16. serii. Zaangażowany, pomaga wszystkim, nie zaniedbując swoich własnych obowiązków. Na swoim terenie (a pochodzi z Bielska-Białej) jest w stanie załatwić wszystko, żeby usprawnić remont. „Najfajniejsze jest to, że daje się potrzebującym rodzinom drugą szansę. Niesamowite jest, w jaki sposób ci ludzie się zmieniają i jakim przemianom ulega ich życie. To daje dużo energii” - mówi Przemek.

Ekipy remontowe „Nasz nowy dom”
W nagraniach programu brali również udział, wraz ze swoimi ekipami:
Krzysztof Modzelewski (1. edycja)
Sławomir Ciba (1. i 2. edycja)
Waldemar Wolff (3. edycja)
Robert Grudek (3. i 4. edycja)
Jarosław Powirski (6. i 7. edycja)
Michał Przybylski (13. edycja).
Zdarzały się też pilne zastępstwa, jak wtedy, kiedy Artura Witkowskiego w czasie choroby zastąpił jego brat Adam.

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze