2022-05-05

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Oto szczegóły imprezy!

0

Trzydziestolecie disco polo z udziałem największych gwiazd. Podczas koncertu występy między innymi takich artystów jak Boys, Shazza, Cliver, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Daj To Głośniej i After Party, czyli podczas jednego wydarzenia na scenie cały przekrój artystów, którzy królowali i królują w muzyce tanecznej. Disco Hit Festiwal Kobylnica 5 sierpnia w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i POLO TV.

Mieszanka pokoleń
Kultowy Disco Hit Festiwal Kobylnica to najważniejsza impreza disco polo i dance w Polsce. Święto muzyki, podczas którego na jednej scenie, jednego wieczoru występują wykonawcy młodego pokolenia oraz gwiazdy, które od lat znajdują się na szczycie list przebojów.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 pod znakiem jubileuszy
Tegoroczna edycja poświęcona jest trzydziestoleciu disco polo, a więc obejmie cały przekrój artystów królujących w tym gatunku od lat 90. do czasów współczesnych. W programie wspomnienia i wyjątkowe materiały o tym, jak zmieniali się wykonawcy, ich teledyski i stylizacje artystów. Na scenie Shazza świętująca trzydziestolecie pracy artystycznej, Cliver z okazji swojego dwudziestolecia, a także dziesiąte urodziny grupy Piękni i Młodzi. Jubileuszowa gala to sentymentalna podróż w czasie przez trzy dekady kolorowego nurtu muzyki tanecznej.

Wyśmienici artyści na scenie
W Kobylnicy także inne wielkie gwiazdy, które przygodę muzyczną zaczynały w latach 90.: Boys, Top One, Bayer Full, Voyager, Marcin Siegieńczuk, Fanatic oraz przedstawiciele młodego pokolenia: Mig, Weekend, MiłyPan, Daj to głośniej, Łobuzy, Defis, Playboys, Camasutra, After Party i wielu innych. W roli prowadzących Sławomir i Kajra oraz Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music).

Historia na antenie
Jubileusz disco polo nieprzypadkowo transmituje Polsat. Stacja w latach 90. przyczyniła się do popularyzacji tego gatunku. Kultowy „Disco Relax” emitowany od 1994 roku gromadził przed telewizorami nawet osiem milionów widzów. Był pierwszym programem w historii polskiej telewizji, w którym prowadzono regularne, cotygodniowe notowanie muzyki tanecznej.

Czas na powtórkę sukcesu
Festiwal w poprzednich odsłonach bił rekordy popularności, a oglądalność sięgała ponad dwóch milionów widzów. Jak będzie w 2022 roku?

  

Disco Hit Festiwal Kobylnica w piątek 5 sierpnia w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i POLO TV.

Komentarze