2022-05-04

„Komisarz Mama”: Kryzys w związku Marii i Dębskiego

Urażona męska duma sprawia, że Krzysztof decyduje się na bolesny dla Matejko ruch. Co dalej? Krzysztof jest twardym policjantem, który potrzebuje ciągłej akceptacji ze strony ukochanej. Kiedy dostrzega, że jego partnerka może wstydzić się go przed innymi ludźmi, robi awanturę i wyprowadza się z jej domu... Finał trzeciego sezonu „Komisarz Mana” w środę 4 maja o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatboxgo.pl.

Niepokojący dystans
Relacja Krzysztofa z Marią weszła w kolejny etap. Po tym jak wszyscy dowiedzieli się o ich związku, Dębski wprowadza się do ukochanej. Choć ich relacja powinna się rozwijać, dostrzega pewne niepokojące sygnały. Najpierw przyłapuje Matejko z resztą ekipy na żartach z jego tanecznej pasji. Potem z kolei Maria w otoczeniu innych unika czułości z jego strony. To prowadzi do wniosku, że nie jest mężczyzną, z którego może być dumna.

Nie można kochać bez akceptacji
Dębski tłumi w sobie swoje uczucia, ale w końcu daje im upust. - Wiem, jak to jest, kiedy kobieta, którą kochasz, wstydzi się Ciebie - mówi do jednego ze świadków w śledztwie prowokując go do wyznania prawdy.
- Dobry blef - ocenia potem do niego z uśmiechem Maria.
- Tylko że to nie był blef - odpowiada Krzysztof.
- Myślisz, że się Ciebie wstydzę?
- A nie? Prymitywny buc. Tak mnie widzisz.
- Dlaczego tak mówisz?
- Słuchaj, jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować mnie takim, jakim jestem, to znaczy, że mnie nie kochasz - mówi podniesionym głosem Dębski i odchodzi.

Po powrocie do domu Maria dowiaduje się od córki, że jej partner zabrał swoje rzeczy i wyprowadził się od niej. Czy to oznacza koniec związku?

„Komisarz Mama” - sezon 3, zobacz odcinek 28:

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama