2022-05-03

Finał trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama” w Polsacie

Ostatni odcinek serii o przygodach przebojowej Marii Matejko i jej policyjnej ekipie. Nie dość, że w pracy musi się mierzyć z zawiłymi sprawami kryminalnymi, to wyjątkowo skomplikowane życie prywatne dostarcza jej wielu wrażeń. Nie inaczej jest na koniec trzeciego sezonu popularnej produkcji. „Komisarz Mama” w środę 4 maja o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatboxgo.pl.

Skomplikowane relacje
Trzecia seria serialu rozpoczęła się niedługo po dramatycznych wydarzeniach na przystani. Kiedy postrzelony Piotr Żeromski budził się ze śpiączki, akurat rodziło się uczucie pomiędzy Marią Matejko a komisarzem Dębskim. Do tej pory nie zawsze było im po drodze, ale jak dobrze wiadomo, przeciwieństwa potrafią się przyciągać. Ich relacja miała wzloty i upadki, ale para przetrwała nie tylko trudne chwile, ale i powrót na kilka dni męża Marii Andrzeja, który starał się ośmieszyć Krzysztofa. Zakochani ujawnili się otoczeniu, ale to nie wszystko, z czym  ten związek musi się zmierzyć.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

W szponach uzależnienia
Piotr wyszedł cało po ciężkim postrzale, ale ta sytuacja miała olbrzymi wpływ na jego dalsze życie. Żeromski walczył ze stresem pourazowym i uzależnił się od przyjmowanych leków. Kiedy nie mógł ich zdobyć w legalny sposób, zaopatrywał się u przestępców. Wykorzystał to Dębski, który użył go do rozpracowania groźnej grupy dilerów. Dzięki pracy po przykrywką na kolei u jego boku pojawiła się Iwona, a on uporał się z nałogiem. Przynajmniej tak twierdzi...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

Walka o dziecko
Komisariatem wstrząsnęły niezwykle emocjonujące wydarzenia z udziałem Romy. Kiedy wydawało się, że policjantka uporała się z demonami przeszłości i zaczęła układać sobie życie na nowo, pojawił się jej były partner i ojciec Łukasza. Dominik naciskał na spotkania z synem, a także... złożył pozew sądowy o przyznanie mu opieki nad chłopcem! Niedługo potem został znaleziony martwy, a różne dowody kierowały działającą nieoficjalnie ekipę Marii w stronę koleżanki z pracy. Ta sprawa była prawdziwym testem relacji w zespole Matejko. Ale czy ostatnim?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

W nieznanych wcześniej okolicznościach
Z kolei inspektor Patrycja Madalińska musiała odnaleźć się w nowej roli, do której trudno jej było się przygotować. W jej życiu najważniejsza jest praca, dlatego do ostatnich chwil ciąży przychodziła na komendę, a niedługo po urodzeniu synka wróciła za biurko. Niepewna swoich umiejętności jako matka mogła jednak liczyć na ciepłe słowo i wsparcie Marii. Czy to zwiastuje przełom w ich relacjach?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

„Komisarz Mama” - sezon 3, zobacz odcinek 28:

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama