2022-04-29

„Pierwsza miłość” - odcinek 3419: Ciąża i ciężar kłamstw

0

Kacprowi zależy na dobrym kontakcie z Zygmuntem, nawet mimo tego, czego się ostatnio dowiedział. Absolutnie nie przeszkadza mu to, że nie jest jego biologicznym synem. Po powrocie do domu z pracy dzieli się z Weroniką przemyśleniami o matce oszukującej go przez te wszystkie lata. Dziewczyna cały czas skrywa przed nim tajemnicę o poronieniu.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Izabela jest załamana formalnościami i decyzjami podjętymi przez Zygmunta. Wygląda na to, że jej życie drastycznie się teraz odmieni. Marysia postanawia szczerze powiedzieć jej co myśli na temat ich relacji.

Śmiałek widzi, jak Roman przeżywa wyrok, który odsiaduje Ewelina. Aby oderwać przyjaciela od tych myśli, postanawia poprosić go o pomoc w remoncie agroturystyki. Bartek na prośbę Eweliny, sam chce przyjechać na pierwsze widzenie w zakładzie karnym.

Wenerski postanawia zrobić Marysi niespodziankę. Pokazuje jej też kilka dowodów świadczących o tym, że poważnie traktuje ich relację.

Anka jest podekscytowana rozpoczęciem pracy w strukturach samorządu studenckiego. Okazuje się, że przed nią i Filipem sporo pracy i postulatów do rozpatrzenia.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze