2022-04-04

„Gliniarze” - odcinek 669: Tajemniczy trop pedofila

Tata odprowadza córkę do szkoły na warszawskim Muranowie. Gdy ma już odchodzić, staje się świadkiem pewnej sytuacji: mężczyzna w średnim wieku nachalnie zaczepia uczennice. Nagabuje, łapie za ramię, prawi komplementy, choć widać, że dziewczynki są wyraźnie przestraszone. Robi też dzieciom zdjęcia. To nie podoba się ojcu, który wdaje się w bójkę z mężczyzną. Gdy podejrzany ucieka, zatroskany tata prosi o pomoc policję.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Znajomy prosi Olgierda, aby przyjrzał się człowiekowi, który zaczepia uczennice szkoły podstawowej. Wkrótce policjanci odkrywają u podejrzanego ogromne zbiory pedofilskich zdjęć i innych zabronionych materiałów. Nieoczekiwanie ginie on jednak z ręki nieznanego sprawcy. Komu i dlaczego zależało na śmierci podejrzanego? Jaki związek mają z tym odnalezione w jego domu fotografie?
Tymczasem przyjaźń Olgierda i Dominiki kwitnie, a cała komenda aż huczy od plotek na temat ich rzekomego romansu. Czy rzeczywiście detektyw i profilerka są dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.