2022-03-24

„Gliniarze” - odcinek 662: Pokonany po pożegnalnej walce

Na łóżku w ekskluzywnej sypialni leżą dwie półnagie prostytutki i popijają wino. W zabawie pomagają im także narkotyki, którymi częstują się bez pytania. Używki otrzymały od swojego klienta. W końcu postanawiają zejść na dół i poszukać w domu hojnego towarzysza zabawy. Ku ich zaskoczeniu leży on na wznak w ogrodzie i… jest martwy. Dziewczyny są jeszcze bardziej przestraszone, kiedy pod dom podjeżdża taksówka i wysiada z niej kolejny mężczyzna.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Utytułowany zawodnik MMA „Wariat” Wariacki zostaje znaleziony martwy w swojej willi pod Warszawą. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że mężczyznę odnalazł policyjny informator, a prywatnie przyjaciel „Wariata”, Misiek. Adam i Ewa prowadzą śledztwo. Sprawa początkowo wygląda na nieszczęśliwy wypadek, ale detektywi z biegiem czasu odkrywają, że śmierć mężczyzny nie była przypadkowa.
Tymczasem wymagająca i intensywna praca w CBP zaczyna odbijać się na życiu prywatnym Ewy. Jej dzieci, Anissa i Olaf, sprawiają policjantce coraz więcej problemów. Niespodziewanie z pomocą przychodzi sympatyczny sąsiad Ewy, Gerd.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.