2022-03-16

„Gliniarze” - odcinek 656: Nie dla wszystkich spokojny sen

Dwóch mężczyzn w maskach wpuszcza gaz do jednego z domów, a następnie wchodzi do niego przez balkon. Znajdują się w sypialni, ale para, która tam śpi, nie budzi się dzięki działaniu chloroformu. Przestępcy zaczynają przeszukiwać dom. Nagle się okazuje, że w pokoju obok jest jeszcze młoda dziewczyna, której nie było w ich planach. Jaki był prawdziwy cel włamania? Czy rzeczywiście chodziło tylko o kradzież?

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Dochodzi do włamania do willi znanego prokuratora. W trakcie napadu jeden z włamywaczy gwałci nastoletnią córkę mężczyzny. Detektywi rozpoczynają śledztwo, w którym każdy kolejny trop rodzi nowe pytania, a granica między ofiarą i przestępcą zupełnie się zaciera. Wkrótce potem zaangażowani w sprawę detektywi stają się celem ataków ze strony brutalnych gangsterów.
Tymczasem Ewa przeżywa kryzys w życiu prywatnym. Interesy jej męża, Mikela, idą coraz gorzej, a dzieci przechodzą okres buntu. Do Berg dociera, że poświęcając się służbie w CBP, zaniedbywała najbliższych. Czy uda jej się to zmienić?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.