2022-03-09

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 5, odcinek 9

Dwie osoby pożegnały się z programem, ale to zdecydowanie nie był koniec wrażeń… W hiszpańskiej willi pojawił się nowy uczestnik, który natychmiast zrobił różnicę i wpadł w oko kilku singielkom. Miłosne manewry nabrały tempa, a do tego wybuchł narastający konflikt pomiędzy Włodkiem a Anią. Czy to początek końca dobrze zapowiadającej się relacji? Jak widać, nikt w „Love Island. Wyspa miłości” nie może być niczego pewien.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Kto nie ma szans na miłość?
Dobra zabawa z okazji Dnia Kobiet została niespodziewanie przerwana przez Karolinę Gilon. Beztroski nastrój bardzo szybko prysł po jej nagłym wejściu do willi. Prowadząca natychmiast przeszła do ogłoszenia wyników głosowania widzów, przeprowadzonego w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”.

Trzeba się starać
Łukasz pierwszy dowiedział się, że fani reality show nie wyobrażają sobie programu bez niego. Potem Konrad i Włodek odetchnęli z ulgą, a przy Michale Karolina Gilon na chwilę się zawahała... Emocje rosły. Gdy oznajmiła, że on także zostaje, stało się jasne, że do opuszczenia willi wskazany został Radek.

Bez taryfy ulgowej
Dziewczyny również do ostatnich chwil nie były pewne rozstrzygnięcia. Ania, Patrycja i Julia jako pierwsze usłyszały dobrą nowinę. Napięcie nie opuszczało Kamili i Oliwii - to jedna z nich miała za chwilę się pożegnać z uczestnikami. Ostatecznie barberka usłyszała, że ma trzydzieści minut na spakowanie walizki.

Czas wracać do domu
- Na „Wyspie miłości” nie udało się znaleźć miłości. Przykro mi jest, że odchodzę. Było cudownie! Kocham was! - powiedziała wzruszona Kamila, uczestniczka piątej edycji od pierwszego odcinka, żegnając się ze słoneczną Andaluzją. - No niestety... No tak to jest. Nie każdy może znaleźć tutaj miłość. Ktoś musi odpaść. Wielka szkoda - podsumował Radek, który dołączył w trakcie i nie wykorzystał danego mu czasu. Powodzenia w Polsce!

Trudne chwile
- Dbajcie o siebie, kochani. Niech wam nie zabraknie uczuć, emocji i chęci - z uczestnikami pożegnała się także Karolina Gilon. Nikt nie myślał wtedy jednak o sobie. Wszyscy natychmiast odczuli brak wyeliminowanych. Na twarzach malował się smutek, a w oczach niektórych pojawiły łzy. Wspólnie spędzone dni z pewnością ich zjednoczyły i szybko stworzyły się więzy przyjaźni.

„Noc jest młoda”
Do wieczora komentowano i przeżywano opuszczenie programu przez dwójkę Wyspiarzy. Emocje udzieliły się także Ani, ale Włodek nie zamierzał jeszcze zasypiać, zaczepiając partnerkę. Mimo wyraźnych sugestii, że jest zmęczona, nie odpuszczał. - Ale ty marudzisz, nudzisz i zamulasz dupę - powiedział. - To cześć! Pa! - pożegnała go nieczule, uznając, że takie zachowanie wcale nie jest zabawne, a on jej po prostu nie szanuje.

Przyszła jakaś paczka…
Poranek przywitał wszystkich znajomym dźwiękiem wiadomości oraz całkiem sporym pakunkiem, który czekał przed willą w ogrodzie. „Dziewczyny, kto powiedział, że Dzień Kobiet się skończył? Kobiety powinny być zaskakiwane codziennie. Górzysty teren jest pełen niespodzianek. #pokazkotkucomaszwsrodku #idziehalny”. A gdy rozradowane Wyspiarki otworzyły już prezent, wyskoczył z niego… Kuba!

Chłop ze hej!
- Jestem góralem i urodziłem się w Zakopanem. Żyję z turystyki - przedstawił się 28-latek. - Przeważnie słyszę, że jestem uśmiechnięty, otwarty, szczery. No i głęboko patrzę w oczy. Lubie kobiety, które są pewne siebie - opisał swoje atuty oraz delikatnie ujawnił, za jakimi dziewczynami w programie będzie się rozglądał. Której „chłopiec z nieba skradnie serdusko”?

„Wyjaśni się, kto jest kto?”
- Takie prezenty to taaak! - entuzjazm Roksany dokładnie podsumował reakcję Islanderek na widok przystojniaka. W żartobliwy sposób wyraz uznania przekazali także panowie. - Nie podoba nam się - zgodnie oznajmili. Od razu byli przekonani, że Kuba to taki typ, który może spodobać się każdej dziewczynie. Mieli rację?

Wspaniałe wydarzenie!
Wyspiarki z ogromnym zainteresowaniem przyjęły nowego. Roksana oprowadziła go po willi, nie ukrywając, że jest w jej typie. Ania w pierwszej rozmowie od razu zaznaczyła, że przeparowała się do Włodka, ale mają teraz dynamiczną i troszkę napiętą sytuację. - Przeszywające spojrzenie, budzące dreszczyk - skomentowała oczy Kuby. - On jest ogniem! - Julia nie miała już wątpliwości, że natychmiast zawrócił jej w głowie.

„Wyszła z niego druga twarz”
Nocne spięcie Ani z Włodkiem było zaledwie początkiem nadchodzącej burzy. Chłopak postanowił wyczyścić atmosferę. Wcześniej zamienił jeszcze parę zdań z Julią, żeby nabrać pewności siebie. Ale jego przeprosiny najwyraźniej nie zostały przyjęte. - Jesteś facetem i masz mieć trochę kultury i klasy! - podkreśliła, podnosząc głos. - W tej chwili jestem pół na pół, tu i tam, sama ze sobą i z tobą w relacji - usłyszał.

Jak jest klasa, jest kliknięcie
Czyżby na postawę Ani miało wpływ wejście Kuby? Nie kryła tego ani przez chwilę, że góral jej się podoba. Jakby tego było mało, także Sidiki zrobił na niej wrażenie podczas rozmowy, szczególnie bogatym zasobem słów. - Ona musi kierować się głosem serca - zasugerował, że jest zainteresowany. No i przede wszystkim poinformował, że jest wolny, bo zdecydowanie nie chce wiązać się z Roksaną. - Teraz chyba wybrałabym jego - brunetka doceniła nie tylko kulturę osobistą, argumentując, że jest totalnym przeciwieństwem Włodka. Czy to oznacza nieuchronną zmianę?

Ciekawska i bezpośrednia
Mocno zainteresowana góralem Julia starała się zrobić wszystko, żeby tylko zwrócić na siebie jego uwagę. - Trzęsienie ziemi tutaj przez ciebie nastało. Dziewczyny szaleją - powiedziała, ale raczej głównie siebie miała na myśli. Kuba odwzajemnił sympatię do wysokiej blondynki. - Tu nie ma czasu na miękkie gry - skomentował. Wygląda na to, że tych dwoje coś zaczyna łączyć.

„Dni moje są policzone”
Zamieszanie pomiędzy Anią a Włodkiem postanowił jak najszybciej wykorzystać Michał, który już był z nią w parze, ale najwyraźniej wciąż brał pod uwagę każdy scenariusz. Zabrał byłą na rozmowę sam na sam do loggii, aby sprawdzić, czy otrzyma jeszcze jedną szansę. Podpytywał przede wszystkim o przyczyny sporu i zachowanie jej obecnego partnera. - Słabo to widzę i jestem jakaś taka zmieszana - przyznała. Co z tego wyniknie? Do zobaczenia w kolejnym odcinku!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 5, zobacz odcinek 9:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci