2022-03-09

Kim jest Kuba, który dołączył do „Love Island. Wyspa miłości”?

28-letni chłopak z Zakopanego zdecydował się na udział w piątej edycji reality show. Co nim kierowało, że w poszukiwaniu drugiej połówki zgłosił się do programu Polsatu? Jakie swoje cechy chce wykorzystać, żeby rozkochać w sobie jedną z Islanderek? Kuba to pewny siebie i uśmiechnięty gaduła, który niczego by w sobie nie zmienił. W „Love Island. Wyspa miłości” chce się dobrze bawić i spotkać ciekawych ludzi.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Pozytywne nastawienie i otwarte serce
Jest dumny z tego, że osiąga cele, do których dąży. Stanowczy, wytrwały i cierpliwy Kuba Galica to właściciel pensjonatu spod samiuśkich Tater. Biznes to jedno, a pasje to drugie. Uwielbia rozwijać samego siebie, ale także… samochody. Bez reszty pochłania go ich rozbudowa oraz tuning.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Silny góralski charakter
Dla przyjaciół i bliskich jest szczery, lojalny, chociaż czasami również bywa niecierpliwy i wybuchowy. Wie, że poradzi sobie w każdej sytuacji, dlatego zawsze jest sobą i tego samego oczekuje od swojej partnerki. Czy zabierze do Zakopanego jedną z singielek „Love Island. Wyspa miłości”? Która do niego najbardziej pasuje?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci