2022-03-08

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 5, odcinek 8

Dzień Kobiet był pełen niespodzianek, a jedna z par otrzymała w prezencie randkę. Patrycja i Łukasz spędzili miło czas, zdecydowanie pogłębiając znajomość, a nieśmiałe pocałunki to znak, że rodzi się coś wyjątkowego. Nie wszyscy jednak potrafili powstrzymać złe emocje. Julia postanowiła wygarnąć Radkowi, co o nim myśli i... skupiła się na nowym uczestniku „Love Island. Wyspa miłości”.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Kogo ocalić?
Krąg Ognia płonął, ale nie wszystkie decyzje zostały jeszcze ogłoszone. Wracamy zatem do przerwanego przeparowania! Wśród wybierających był już tylko Radek, który musiał wskazać na jedną z singielek: Kamilę lub Roksanę. - Obie dziewczyny bardzo polubiłem i jak mam być szczery, to cały czas nie wiem kogo wybrać - rozpoczął, a po chwili niepewności zaprosił do siebie blondynkę.

Nagły zwrot akcji
Być może wszyscy już myśleli, że Karolina Gilon wypowie słowa, które w takiej sytuacji oznaczają jeden kierunek. Czy Roksana po spędzeniu tylko jednego dnia w Hiszpanii miała już spakować walizki i podziękować za miło spędzony czas? Single wracają przecież do domu, ale... - Nie wracam! - ucieszyła się, bo do willi wszedł jej wybawca!

„Love Island” to dobra inwestycja
Tu zawsze należy spodziewać się wyłącznie niespodziewanego! Oto przystojny nieznajomy - Sidiki. 24-latek z Krakowa, pół Polak, pół Malijczyk, który pracuje w branży finansowej, ma zamiar namieszać. - Uroda słowiańska to najpiękniejszy typ kobiet na świecie - zaznaczył już na wstępie, że z programu nie chciałby wyjść samotny, dlatego bardzo chętnie zainwestuje w uczucia i ulokuje kogoś w swoim sercu.

Przeszedł ją dreszczyk
Sidiki rozpoczął poznawanie mieszkańców willi od rozmowy z Roksaną. Stali się teraz oficjalną parą, ale czy przypadną sobie do gustu? Jemu podoba się taka sylwetka i szerokie biodra, a ona nie jest na „nie”. - Fajny. Ma coś w sobie! - stwierdziła. - Jak rozmawiam z kobietą, to ważne czy ma pasję i czy jest osobą ambitną - wyjaśnił, na co zwraca uwagę u płci przeciwnej.

Wymiana spojrzeń
Później mógł przedstawić się nieco bliżej pozostałym Islanderkom. - Lubię ludzi otwartych i sam jestem otwartą osobą - powiedział. - To było czuć, jak wchodzisz, że taka dobra energia od ciebie bije - natychmiast na te słowa zareagowała Julia. - Jak on płynie w rozmowie. Jest dobry! - doceniła Oliwia, a Sidiki chętnie dzielił się swoimi przemyśleniami na temat ostatniego związku, który zakończył rok temu. - Teraz chciałbym budować coś nowego - podsumował. Nie krył również, że wpadła mu w oko Julia.

„Tego właśnie potrzebuję u faceta”
A skoro tak, to do dzieła. Sidiki nie tracił czasu. Wystarczył mały pretekst, aby Julia poszła z nim na rozmowę. Usiedli pod kocykiem na zewnątrz, no i zadali sobie wiele pytań. Ewidentnie byli siebie bardzo ciekawi. - Jestem w szoku, że taki fajny człowiek tutaj wszedł - podkreśliła. - Przychodzi amor, strzela cię tą strzałą i już wiesz, że to jest to - spontanicznie dzieliła się odczuciami. - Żebyśmy się napędzali, dopełniali, żeby było pięknie - dodała z nieskrywaną euforią.

A już tak było miło...
Czas na sen, a od rana celebrowanie Dnia Kobiet! Wszystkie panie dostały pyszne śniadanie i słodkie przekąski. W duetach toczyły się luźne rozmowy. Ania zachwycała się posiłkiem przygotowanym przez Włodka, Oliwia była przejęta, że Konrad aż tak stara się jej dogodzić i nawet Radek miał znacznie lepszy humor, o który po przeparowaniu zadbała Kamila. Nie przeczuwał chyba wtedy jeszcze, że Julia ma wobec niego pewien plan...

Morza szum i ptaków śpiew
Inny plan dla innej pary pojawił się wraz z wiadomością: „Łukasz i Patrycja, ptaszki ćwierkają, że zbliżacie się do siebie coraz bardziej. Może to już czas, żeby nauczyć ją czułych słówek po niemiecku? Może morze pomoże? #liebeistinderluft #wyplyncienaglebokiewody”. Co to oznacza?

Fala miłości
Patrycja co prawda przyznała się, że ma chorobę morską, ale ta wodna rozrywka była bezpieczna i dała jej wiele radości. Wiosłowanie na desce, czyli Stand Up Puddle (SUP) pod czujną kontrolą partnera. A potem uroczy piknik na słonecznej plaży i pierwsze nieśmiałe pocałunki. - Lubię cię i naprawdę mi się podobasz - wyznał Łukasz. - Dobrze się dogadujemy i bawimy dobrze ze sobą - powiedziała. - Kwestia kilku dni kiedy to się przerodzi w coś poważniejszego - zdradziła, co podpowiada jej serce.

„Wypaliła, jak z racy”
Tymczasem w willi Julia dała upust swoim emocjom i w obecności całej grupy zaatakowała Radka, zarzucając mu nieszczerość. Miała pretensje, że chłopak nie powiedział jej prosto w twarz, że ich relacja nie ma przyszłości. Zaskoczony nie rozumiał zarzutów byłej partnerki. - Robisz z siebie jakąś gwiazdę. Nie wiem, co ty tu chcesz pokazać - zareagował impulsywnie. Świadkowie całego zamieszania stwierdzili, że niepotrzebnie go zaatakowała przy wszystkich i powinna porozmawiać z nim na osobności. Posłuchała się. Rozejm?

Wszystkiego ekscytującego!
Wieczorem z okazji Dnia Kobiet panowie przygotowali dla swoich wybranek specjalne przedstawienie. - Chcemy, żebyście czuły się bardzo wyjątkowo - zapowiadali show, a one wzniosły toast, oczekując na niespodziankę. Układ taneczny w seksownych wdziankach okazał się jedną z najbardziej emocjonujących atrakcji. Było naprawdę gorąco!

Odkrywamy karty po głosowaniu w aplikacji
- Nie za dobrze się bawicie? - nagle imprezę przerwała Karolina Gilon. Prowadząca weszła do wilii, uciszyła huczną zabawę i niestety nie ma dla wszystkich uczestników dobrych informacji… Co to oznacza? Jak to się skończy? Szczegóły w kolejnym odcinku!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 5, zobacz odcinek 8:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci