2022-03-01

Prowadzące program „Farma”: Dobra i zła policjantka

Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiedziały o tym, jak wspominają pierwszą polską edycję programu. W gospodarstwie nie tylko wspierały uczestników, ale też przekazywały zaskakujące i nie zawsze miłe informacje. Prowadzące zdradziły także swoje pomysły przed drugą edycją reality show „Farma”, do której trwa casting. Co jeszcze powiedziały? Zobacz wideo!

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Wyzwania nie tylko dla uczestników show
W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Ilona Krawczyńska opowiedziała o tym, jak będzie wspominać pracę podczas pierwszej edycji programu. - To była dla mnie rola życia, bo wcieliłam się w złego policjanta, a na co dzień jestem zupełnie inna, bardzie uśmiechnięta i energiczna - przyznała prowadząca. - Na farmę wchodziłam z „pokerface’em” i dla mnie to było całkiem fajne - dodała.

Uczestnicy stworzyli ten program
Podczas finału ogłoszono, że trwają castingi do drugiej edycji produkcji. - Przede wszystkim oczekiwałabym fantastycznej grupy ludzi, bo nie oszukujmy się, „Farmy” nie stworzyło samo miejsce, zwierzęta czy zadania i pojedynki, a uczestnicy - skomentowała, chwaląc oryginalność i pomysłowość mieszkańców gospodarstwa.

  

Wspomnienia z „Farmy”
Marcelina Zawadzka nie kryła wzruszenia i wielkich emocji związanych z ostatnim odcinkiem reality show. - Wracaliśmy cały czas wspomnieniami do naszego pobytu gospodarstwie. Wszyscy byliśmy tam zamknięci przez sześć tygodni - przypomniała. - Bardzo podobał mi się finał i reakcje naszych uczestników - dodała.

Drugi sezon w górach?
Prowadząca ma już pewne pomysły i sugestie na nadchodzącą edycję. - Może pojechalibyśmy gdzieś indziej i zrobili taką osadę? Chociaż w tamtej było cudownie - zastanawiała się. - Jakby to było gdzieś w Bieszczadach albo innych górach, to też byłoby piękne - zauważyła.

  

Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do drugiej polskiej edycji programu Farma. Czeka na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność!